sze, 2020 április 08. @ 04:41 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Voderady vs. Nové Zámky

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Voderady


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dru 6 : 2 Voderady - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Nové Zámky


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dvory nad 3 : 10 Nové Zámky - - -
2 2019.08.14 Levice 3 : 1 Nové Zámky - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -16
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Voderady

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 6.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 62.5% (5/8)
Második 37.5% (3/8)

Nové Zámky

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 5.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 8.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 23.53% (4/17)
Második 76.47% (13/17)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
2 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
3 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
4 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
5 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
7 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
9 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
10 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
11 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
12 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
13 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
14 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
15 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
17 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
21 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
22 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
23 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
24 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
25 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
26 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
27 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
30 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
31 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
33 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
34 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
35 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
36 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
37 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
38 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
40 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
41 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
42 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
43 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
44 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
45 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
46 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
47 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
48 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
49 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
50 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
51 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
52 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
53 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
54 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
56 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
57 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
59 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
61 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
62 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
63 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
64 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
66 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
67 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
68 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
70 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
71 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
72 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
74 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
75 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
78 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
80 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
82 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
85 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
86 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
87 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
91 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
92 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
95 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
97 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
99 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
102 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
103 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
106 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
108 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
110 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
111 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
113 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
114 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
115 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
116 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
118 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
119 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
120 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
121 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
122 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
125 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
126 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
128 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
129 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
130 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
133 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
134 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
135 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
137 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
139 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
140 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
141 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
142 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
143 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
144 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
145 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
146 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
148 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
150 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
151 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
152 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
153 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
154 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
155 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
157 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
158 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
159 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
160 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
162 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
163 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
169 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
170 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
174 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
176 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
177 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
178 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
179 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
183 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
184 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
185 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
189 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
190 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
191 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
192 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
193 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
194 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
196 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
197 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
198 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
199 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
200 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
201 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
203 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
204 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
206 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
207 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
208 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
209 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
210 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
211 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
213 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
214 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
215 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
218 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
219 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
220 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
222 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
223 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
224 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
225 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
226 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
6 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
10 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
15 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
17 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
18 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
22 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
28 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
38 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
48 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
53 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
56 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
59 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
64 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
65 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
67 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
69 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
74 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
86 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
90 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
98 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
107 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
112 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
118 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
120 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
130 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
132 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
138 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
140 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
141 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
149 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
150 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
153 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
156 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
163 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
166 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
175 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
181 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
182 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
185 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
193 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
194 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
204 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
205 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
214 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
218 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
219 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
220 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
225 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
2 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
6 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
8 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
9 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
10 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
11 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
12 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
14 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
16 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
19 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
21 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
22 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
23 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
24 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
25 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
28 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
31 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
33 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
36 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
37 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
39 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
41 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
42 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
44 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
46 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
47 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
48 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
54 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
56 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
57 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
58 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
59 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
60 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
61 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
62 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
63 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
64 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
65 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
66 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
69 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
70 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
71 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
74 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
77 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
81 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
82 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
88 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
89 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
91 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
92 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
95 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
98 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
99 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
101 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
103 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
104 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
105 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
106 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
110 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
112 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
113 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
114 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
115 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
117 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
118 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
119 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
120 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
121 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
122 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
130 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
132 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
133 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
134 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
136 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
137 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
139 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
141 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
142 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
145 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
146 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
147 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
150 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
151 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
152 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
153 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
155 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
160 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
163 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
166 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
167 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
168 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
169 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
172 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
173 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
176 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
177 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
178 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
180 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
181 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
183 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
185 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
187 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
189 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
190 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
194 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
195 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
198 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
201 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
205 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
207 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
214 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
216 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
218 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
220 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
222 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
223 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
224 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
225 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
226 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul Voderady és Nové Zámky egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.