h, 2020 június 01. @ 09:54 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Bel

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ban 0 : 2 Dru - - -
2 2019.08.14 Kostoln 2 : 4 Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 1 : 0 Boler 3.11 4.02 1.92
4 2019.09.25 Dru 0 : 2 Dunajská Streda 13.25 11.75 1.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Bel


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2019.07.21 Stak - : - Bel - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 2 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 36.36% (4/11)
Második 63.64% (7/11)

Bel

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
2 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
3 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
4 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
5 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
6 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
7 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
8 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
9 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
12 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
13 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
14 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
15 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
16 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
17 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
18 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
20 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
21 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
23 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
25 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
26 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
27 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
28 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
29 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
30 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
31 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
33 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
35 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
37 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
38 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
40 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
41 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
42 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
46 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
48 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
50 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
51 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
53 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
54 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
55 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
56 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
57 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
58 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
60 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
62 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
67 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
70 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
71 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
72 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
73 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
74 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
76 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
77 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
79 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
80 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
81 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
82 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
83 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
85 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
86 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
87 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
90 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
91 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
92 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
93 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
94 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
96 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
97 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
98 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
99 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
102 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
103 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
104 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
105 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
106 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
107 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
108 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
109 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
112 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
113 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
114 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
115 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
116 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
117 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
119 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
120 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
122 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
123 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
124 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
127 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
128 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
131 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
134 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
137 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
139 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
140 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
141 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
142 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
143 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
144 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
145 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
148 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
149 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
151 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
153 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
154 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
155 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
156 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
158 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
159 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
160 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
162 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
163 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
164 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
165 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
167 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
168 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
169 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
171 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
172 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
174 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
175 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
177 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
179 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
182 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
184 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
185 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
186 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
188 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
189 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
191 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
192 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
194 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
196 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
197 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
198 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
199 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
200 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
201 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
202 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
204 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
205 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
207 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
208 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
209 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
210 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
212 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
213 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
214 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
215 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
216 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
217 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
218 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
219 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
221 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
226 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
11 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
13 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
19 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
21 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
24 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
26 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
29 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
30 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
34 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
42 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
50 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
52 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
55 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
59 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
67 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
77 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
91 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
94 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
98 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
99 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
104 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
112 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
113 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
120 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
124 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
128 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
129 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
134 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
135 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
137 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
143 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
152 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
154 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
157 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
159 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
166 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
170 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
187 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
188 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
189 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
190 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
194 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
197 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
199 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
203 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
205 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
208 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
210 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
217 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
218 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
220 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
2 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
7 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
8 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
9 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
10 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
14 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
15 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
17 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
18 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
19 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
22 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
23 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
24 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
26 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
27 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
30 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
32 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
33 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
34 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
36 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
37 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
38 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
40 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
41 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
42 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
43 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
44 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
45 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
48 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
52 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
53 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
56 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
59 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
60 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
62 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
63 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
66 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
69 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
70 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
73 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
74 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
76 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
77 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
80 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
83 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
85 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
88 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
89 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
90 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
91 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
92 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
93 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
95 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
97 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
101 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
104 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
105 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
110 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
111 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
112 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
113 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
114 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
115 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
116 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
117 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
118 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
122 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
123 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
124 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
125 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
127 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
129 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
130 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
131 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
134 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
135 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
138 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
139 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
141 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
143 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
146 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
147 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
150 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
152 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
153 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
154 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
157 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
158 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
159 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
160 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
161 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
163 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
164 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
165 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
168 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
169 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
170 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
171 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
174 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
175 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
177 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
182 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
184 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
187 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
188 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
190 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
191 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
192 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
194 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
195 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
197 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
198 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
199 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
202 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
203 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
206 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
211 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
212 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
213 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
214 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
216 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
217 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
218 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
219 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
220 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
221 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
226 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Bel egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.