k, 2019 október 15. @ 04:13 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Rakytovce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ban 0 : 2 Dru - - -
2 2019.08.14 Kostoln 2 : 4 Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 1 : 0 Boler 3.11 4.02 1.92
4 2019.09.25 Dru 0 : 2 Dunajská Streda 13.25 11.75 1.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Rakytovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ladomersk 1 : 2 Rakytovce - - -
2 2019.08.14 Hontianske Nemce 1 : 4 Rakytovce - - -
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -24
Teljes 4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 2 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 36.36% (4/11)
Második 63.64% (7/11)

Rakytovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
2 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
3 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
5 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
6 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
7 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
8 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
9 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
10 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
11 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
13 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
14 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
16 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
17 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
18 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
19 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
21 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
22 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
25 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
26 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
27 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
28 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
29 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
30 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
31 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
32 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
33 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
34 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
35 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
36 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
38 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
39 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
40 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
41 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
43 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
44 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
46 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
47 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
49 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
50 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
51 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
52 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
54 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
55 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
56 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
57 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
58 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
59 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
60 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
63 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
64 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
66 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
67 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
68 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
71 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
72 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
73 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
75 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
77 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
79 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
80 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
82 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
83 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
84 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
86 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
87 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
89 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
92 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
95 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
96 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
97 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
99 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
100 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
101 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
103 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
104 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
106 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
107 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
108 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
110 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
112 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
113 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
114 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
115 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
116 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
118 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
119 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
120 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
122 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
123 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
124 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
125 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
126 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
127 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
129 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
130 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
132 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
133 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
134 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
138 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
139 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
141 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
142 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
143 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
144 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
145 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
146 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
147 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
148 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
150 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
151 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
152 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
154 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
156 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
159 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
160 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
162 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
163 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
164 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
165 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
166 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
167 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
168 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
171 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
174 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
175 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
179 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
180 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
181 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
182 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
183 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
184 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
185 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
186 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
189 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
191 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
192 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
195 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
196 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
198 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
199 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
200 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
201 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
203 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
205 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
208 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
211 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
212 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
213 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
214 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
215 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
216 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
217 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
218 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
219 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
220 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
223 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
224 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
226 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
2 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
15 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
18 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
19 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
20 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
21 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
27 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
29 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
37 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
39 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
46 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
53 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
57 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
58 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
61 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
65 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
68 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
71 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
82 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
88 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
96 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
103 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
110 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
111 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
128 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
137 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
138 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
139 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
146 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
147 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
154 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
155 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
162 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
169 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
175 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
181 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
183 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
185 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
197 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
198 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
200 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
201 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
204 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
206 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
214 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
215 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
216 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
221 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
2 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
5 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
10 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
12 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
13 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
16 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
17 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
18 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
19 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
22 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
26 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
28 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
33 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
35 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
36 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
38 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
41 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
42 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
43 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
44 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
45 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
46 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
49 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
50 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
52 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
53 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
54 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
57 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
58 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
59 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
60 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
61 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
62 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
63 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
64 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
66 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
68 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
69 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
70 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
71 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
72 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
79 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
81 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
86 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
89 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
90 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
93 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
94 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
95 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
96 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
97 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
100 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
104 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
105 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
108 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
109 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
110 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
111 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
112 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
114 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
115 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
117 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
118 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
120 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
121 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
122 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
125 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
128 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
131 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
132 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
137 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
138 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
139 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
140 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
141 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
142 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
143 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
144 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
146 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
148 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
150 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
151 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
152 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
153 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
156 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
157 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
158 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
159 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
162 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
165 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
169 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
171 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
172 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
173 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
174 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
175 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
177 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
179 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
180 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
181 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
184 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
186 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
188 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
190 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
191 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
192 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
193 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
196 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
198 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
200 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
201 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
203 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
206 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
210 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
211 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
213 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
215 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
216 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
218 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
219 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
221 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
222 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
225 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
226 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Rakytovce egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.