p, 2020 február 28. @ 10:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Boler

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ban 0 : 2 Dru - - -
2 2019.08.14 Kostoln 2 : 4 Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 1 : 0 Boler 3.11 4.02 1.92
4 2019.09.25 Dru 0 : 2 Dunajská Streda 13.25 11.75 1.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Boler


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Mokr 0 : 2 Boler - - -
2 2019.08.14 Gbely 1 : 2 ot(p) Boler - - -
3 2019.09.11 Dru 1 : 0 Boler 3.11 4.02 1.92


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Dru 1 : 0 Boler 3.11 4.02 1.92

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -16
Teljes 4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 2 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 36.36% (4/11)
Második 63.64% (7/11)

Boler

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 50% (3/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
3 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
5 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
6 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
7 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
8 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
9 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
10 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
11 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
12 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
13 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
14 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
15 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
16 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
17 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
18 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
19 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
21 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
22 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
23 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
24 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
25 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
26 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
29 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
30 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
34 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
35 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
36 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
37 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
38 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
40 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
41 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
42 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
44 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
45 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
47 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
48 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
49 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
51 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
52 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
54 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
55 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
56 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
57 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
58 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
59 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
60 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
61 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
62 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
63 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
64 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
65 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
66 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
67 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
69 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
70 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
72 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
73 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
74 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
75 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
76 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
77 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
78 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
79 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
80 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
82 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
83 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
84 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
88 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
89 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
90 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
91 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
94 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
96 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
100 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
104 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
105 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
108 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
109 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
110 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
112 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
116 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
117 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
119 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
122 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
123 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
124 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
126 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
127 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
129 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
130 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
132 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
133 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
134 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
136 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
139 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
140 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
141 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
142 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
143 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
146 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
147 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
150 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
151 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
152 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
153 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
154 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
155 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
156 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
157 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
159 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
160 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
161 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
164 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
165 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
166 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
167 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
168 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
169 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
170 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
171 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
173 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
175 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
176 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
180 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
183 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
184 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
187 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
188 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
189 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
191 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
192 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
197 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
200 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
201 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
204 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
205 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
206 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
207 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
208 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
209 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
210 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
212 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
214 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
215 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
217 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
219 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
220 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
221 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
222 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
223 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
224 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
225 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
2 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
4 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
8 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
13 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
14 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
20 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
30 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
32 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
36 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
39 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
48 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
56 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
63 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
67 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
68 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
70 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
77 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
78 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
79 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
80 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
84 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
87 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
99 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
101 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
104 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
109 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
119 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
121 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
126 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
146 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
148 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
150 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
152 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
156 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
157 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
160 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
169 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
172 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
179 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
187 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
194 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
196 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
199 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
209 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
211 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
219 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
2 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
3 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
6 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
8 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
9 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
11 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
12 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
13 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
14 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
15 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
16 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
20 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
22 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
23 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
24 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
28 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
33 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
34 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
35 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
36 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
37 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
38 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
39 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
42 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
46 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
47 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
48 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
51 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
52 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
53 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
54 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
55 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
59 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
60 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
62 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
63 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
67 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
68 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
70 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
71 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
72 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
73 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
74 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
75 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
76 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
77 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
78 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
79 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
80 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
81 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
83 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
84 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
85 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
87 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
88 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
91 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
96 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
98 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
102 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
103 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
105 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
106 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
108 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
109 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
113 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
116 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
117 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
118 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
120 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
121 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
123 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
124 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
126 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
128 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
130 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
131 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
132 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
133 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
134 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
135 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
141 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
145 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
146 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
147 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
150 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
151 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
153 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
154 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
156 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
157 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
158 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
159 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
161 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
163 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
165 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
167 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
168 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
171 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
172 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
173 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
175 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
179 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
180 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
181 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
182 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
185 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
188 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
190 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
191 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
192 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
194 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
196 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
197 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
198 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
199 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
202 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
203 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
205 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
207 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
209 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
210 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
214 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
219 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
221 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
223 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Boler egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.