h, 2020 február 24. @ 00:52 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Podbrezova

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ban 0 : 2 Dru - - -
2 2019.08.14 Kostoln 2 : 4 Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 1 : 0 Boler 3.11 4.02 1.92
4 2019.09.25 Dru 0 : 2 Dunajská Streda 13.25 11.75 1.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Podbrezova


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.28 Rud 1 : 3 Podbrezova 19.00 10.83 1.06
3 2019.09.11 Spi 1 : 0 Podbrezova - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -4
Teljes 16
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 2 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 36.36% (4/11)
Második 63.64% (7/11)

Podbrezova

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
2 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
3 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
4 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
5 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
6 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
7 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
9 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
10 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
11 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
12 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
13 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
14 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
15 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
17 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
20 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
21 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
22 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
23 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
24 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
25 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
26 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
27 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
28 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
29 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
31 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
32 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
33 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
35 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
36 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
37 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
38 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
39 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
40 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
41 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
44 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
45 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
49 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
50 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
51 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
52 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
53 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
54 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
57 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
58 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
59 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
61 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
67 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
68 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
69 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
71 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
72 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
74 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
75 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
77 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
78 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
79 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
80 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
81 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
82 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
83 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
84 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
85 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
88 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
89 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
90 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
91 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
92 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
94 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
95 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
96 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
97 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
98 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
99 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
101 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
102 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
104 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
105 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
109 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
110 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
113 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
114 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
115 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
117 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
118 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
121 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
123 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
124 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
126 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
127 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
130 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
134 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
137 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
139 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
140 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
141 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
142 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
143 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
146 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
147 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
150 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
152 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
153 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
155 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
156 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
157 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
158 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
159 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
161 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
162 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
163 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
166 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
167 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
168 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
169 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
170 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
171 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
172 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
173 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
174 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
175 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
177 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
179 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
181 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
182 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
184 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
185 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
186 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
187 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
189 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
190 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
191 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
193 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
194 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
195 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
196 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
197 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
198 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
199 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
200 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
203 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
204 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
205 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
207 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
209 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
210 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
211 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
213 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
214 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
216 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
217 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
220 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
221 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
224 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
225 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
226 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
7 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
19 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
22 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
24 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
25 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
29 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
30 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
33 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
38 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
39 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
41 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
57 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
65 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
66 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
75 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
80 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
87 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
88 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
96 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
97 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
101 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
108 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
116 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
118 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
121 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
125 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
132 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
135 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
142 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
151 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
154 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
155 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
158 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
166 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
168 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
169 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
176 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
184 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
185 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
186 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
187 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
192 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
199 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
202 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
203 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
210 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
217 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
218 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
219 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
221 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
6 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
8 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
9 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
12 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
14 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
17 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
19 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
21 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
23 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
24 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
25 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
26 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
27 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
29 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
30 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
32 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
33 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
34 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
36 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
37 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
38 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
40 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
41 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
42 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
43 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
44 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
49 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
51 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
52 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
53 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
57 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
58 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
59 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
60 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
62 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
64 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
65 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
68 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
70 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
71 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
73 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
75 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
77 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
79 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
80 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
81 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
84 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
87 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
88 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
89 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
90 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
91 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
92 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
93 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
100 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
101 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
102 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
103 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
108 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
110 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
111 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
112 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
114 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
117 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
119 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
120 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
124 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
126 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
127 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
128 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
129 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
130 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
132 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
133 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
136 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
138 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
141 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
142 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
143 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
145 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
147 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
150 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
151 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
152 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
154 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
156 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
157 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
159 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
161 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
162 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
163 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
164 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
167 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
169 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
172 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
174 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
177 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
180 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
182 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
183 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
185 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
186 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
187 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
189 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
192 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
194 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
196 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
197 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
198 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
199 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
200 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
202 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
206 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
208 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
211 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
213 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
214 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
215 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
217 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
219 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
224 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
226 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Podbrezova egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.