p, 2020 szeptember 25. @ 01:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ke vs. Bardejov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Ke


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Ke 9 : 2 Spi - - -
2 2020.08.19 Ke 3 : 1 Rud - - -
3 2020.09.16 Ke 2 : 1 (p) Bardejov - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 36
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Bardejov


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.08.19 Svit FK 0 : 3 Bardejov 7.40 7.05 1.25
3 2020.09.16 Ke 2 : 1 (p) Bardejov - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.09.16 Ke 2 : 1 (p) Bardejov - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 20
Teljes 20
Tipp Hazai Nyer

Ke

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 4.67
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 2 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 100% (3/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 11.11% (2/18)
Második 83.33% (15/18)

Bardejov

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/6)
Második 83.33% (5/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
3 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
8 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
11 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
12 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
13 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
14 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
15 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
16 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
19 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
20 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
23 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
24 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
26 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
27 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
28 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
29 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
30 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
31 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
32 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
33 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
34 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
35 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
37 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
38 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
39 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
40 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
42 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
43 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
44 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
45 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
46 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
47 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
49 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
50 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
52 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
54 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
61 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
62 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
63 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
64 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
65 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
68 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
69 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
70 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
72 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
73 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
75 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
76 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
78 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
80 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
81 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
82 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
84 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
85 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
86 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
88 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
89 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
91 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
92 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
93 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
94 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
95 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
97 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
98 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
99 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
101 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
102 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
103 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
104 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
106 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
107 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
108 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
109 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
111 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
112 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
115 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
116 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
119 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
122 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
124 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
125 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
127 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
128 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
129 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
130 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
131 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
132 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
133 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
135 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
137 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
138 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
140 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
141 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
142 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
143 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
144 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
145 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
147 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
149 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
150 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
151 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
153 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
154 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
155 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
156 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
157 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
158 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
159 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
160 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
161 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
162 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
163 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
164 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
165 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
167 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
168 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
169 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
171 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
172 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
175 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
177 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
179 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
180 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
185 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
187 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
188 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
190 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
191 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
192 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
195 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
196 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
197 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
198 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
199 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
200 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
203 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
204 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
205 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
206 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
207 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
208 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
211 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
213 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
214 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
216 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
217 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
218 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
219 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
220 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
221 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
222 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
223 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
224 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
226 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
227 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
228 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
229 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
230 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
3 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
6 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
11 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
28 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
30 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
33 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
35 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
45 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
50 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
54 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
56 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
58 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
59 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
61 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
78 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
82 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
91 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
92 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
95 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
101 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
106 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
112 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
113 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
124 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
131 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
135 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
146 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
147 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
153 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
154 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
161 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
169 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
183 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
184 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
188 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
189 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
190 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
196 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
197 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
204 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
207 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
209 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
212 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
216 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
221 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
226 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
227 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
2 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
4 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
7 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
10 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
11 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
12 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
14 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
15 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
16 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
18 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
19 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
21 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
22 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
24 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
26 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
28 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
29 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
31 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
33 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
35 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
36 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
39 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
40 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
43 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
44 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
48 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
50 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
51 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
53 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
55 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
57 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
59 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
60 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
63 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
65 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
69 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
72 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
74 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
75 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
77 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
79 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
80 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
82 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
84 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
86 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
87 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
88 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
89 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
91 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
92 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
95 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
96 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
99 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
102 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
104 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
105 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
108 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
109 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
110 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
114 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
116 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
119 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
120 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
121 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
123 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
124 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
125 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
127 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
128 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
130 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
131 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
133 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
140 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
143 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
144 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
146 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
147 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
148 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
153 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
156 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
157 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
158 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
159 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
160 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
163 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
164 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
165 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
166 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
171 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
172 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
174 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
176 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
177 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
178 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
179 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
180 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
181 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
182 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
183 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
184 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
185 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
187 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
188 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
189 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
190 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
192 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
193 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
194 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
195 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
198 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
200 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
201 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
203 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
204 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
205 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
207 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
210 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
213 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
215 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
216 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
217 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
219 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
221 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
223 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
225 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
226 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
227 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
230 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Ke és Bardejov egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.