sze, 2020 július 15. @ 00:28 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vysok vs.

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Vysok


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran O 0 : 3 Vysok - - -
2 2019.08.14 Star 1 : 3 Vysok - - -
3 2019.09.11 Vysok 1 : 0 ot(p) Púchov 8.47 6.18 1.23
4 2019.09.25 Vysok 0 : 4 Sereď 16.08 8.77 1.10


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 B 0 : 1 - - -
2 2019.08.14 2 : 4 Dru - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 16
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Vysok

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 2 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (3/12)
Második 66.67% (8/12)

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 85.71% (6/7)
Második 14.29% (1/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
3 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
4 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
5 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
6 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
7 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
9 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
10 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
14 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
15 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
18 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
19 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
20 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
21 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
22 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
23 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
24 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
26 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
27 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
28 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
29 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
32 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
35 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
36 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
38 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
39 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
40 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
42 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
43 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
45 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
46 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
49 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
50 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
54 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
55 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
56 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
57 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
58 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
59 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
60 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
61 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
62 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
63 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
65 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
67 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
68 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
69 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
72 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
73 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
75 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
76 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
77 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
79 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
80 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
81 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
83 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
84 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
86 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
87 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
88 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
89 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
90 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
91 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
92 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
93 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
94 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
95 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
96 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
98 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
99 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
100 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
101 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
102 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
103 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
104 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
105 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
106 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
107 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
108 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
109 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
110 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
112 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
114 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
115 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
116 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
118 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
119 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
122 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
127 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
128 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
130 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
131 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
133 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
134 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
135 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
136 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
137 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
138 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
140 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
142 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
143 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
144 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
145 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
148 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
149 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
151 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
152 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
153 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
154 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
155 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
156 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
157 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
159 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
160 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
162 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
164 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
167 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
168 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
169 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
170 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
171 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
173 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
175 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
177 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
178 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
179 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
180 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
181 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
182 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
183 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
184 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
185 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
187 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
189 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
191 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
194 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
197 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
198 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
199 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
200 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
201 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
202 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
203 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
205 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
206 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
207 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
208 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
209 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
210 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
211 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
212 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
217 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
218 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
219 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
220 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
221 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
224 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
226 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
2 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
11 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
12 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
18 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
23 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
33 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
35 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
39 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
43 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
51 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
54 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
57 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
65 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
67 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
74 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
75 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
82 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
88 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
89 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
104 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
112 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
116 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
118 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
119 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
128 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
138 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
144 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
145 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
149 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
151 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
155 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
158 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
159 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
165 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
168 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
175 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
176 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
177 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
178 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
180 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
184 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
186 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
194 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
202 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
207 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
214 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
215 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
224 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
225 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
2 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
3 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
9 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
11 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
12 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
14 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
15 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
16 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
20 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
22 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
23 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
26 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
29 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
32 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
35 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
36 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
37 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
38 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
39 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
42 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
43 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
46 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
47 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
50 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
51 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
52 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
54 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
57 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
58 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
60 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
62 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
64 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
65 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
66 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
67 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
69 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
70 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
71 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
74 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
75 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
79 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
84 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
86 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
88 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
89 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
91 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
92 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
94 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
95 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
98 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
100 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
101 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
103 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
104 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
106 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
109 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
111 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
113 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
114 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
115 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
116 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
117 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
119 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
124 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
126 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
127 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
133 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
134 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
135 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
136 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
138 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
140 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
141 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
142 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
143 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
144 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
147 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
149 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
150 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
151 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
152 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
155 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
156 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
157 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
159 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
160 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
162 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
163 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
165 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
166 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
167 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
168 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
169 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
172 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
175 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
176 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
177 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
179 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
185 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
187 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
188 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
189 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
191 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
194 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
195 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
197 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
198 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
199 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
201 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
202 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
205 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
207 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
208 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
209 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
212 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
213 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
215 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
216 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
217 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
218 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
219 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
220 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
226 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Vysok és egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.