h, 2020 június 01. @ 09:28 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vysok vs. Kostoln

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Vysok


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran O 0 : 3 Vysok - - -
2 2019.08.14 Star 1 : 3 Vysok - - -
3 2019.09.11 Vysok 1 : 0 ot(p) Púchov 8.47 6.18 1.23
4 2019.09.25 Vysok 0 : 4 Sereď 16.08 8.77 1.10


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Kostoln


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dru 2 : 3 (p) Kostoln - - -
2 2019.08.14 Kostoln 2 : 4 Dru - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 16
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Vysok

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 2 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (3/12)
Második 66.67% (8/12)

Kostoln

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 36.36% (4/11)
Második 54.55% (6/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
2 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
3 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
5 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
6 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
7 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
9 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
10 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
13 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
14 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
17 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
19 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
20 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
22 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
24 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
25 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
26 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
27 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
28 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
29 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
33 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
34 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
35 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
37 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
38 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
39 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
40 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
41 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
42 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
43 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
45 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
46 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
48 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
49 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
50 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
51 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
52 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
53 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
54 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
55 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
57 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
58 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
60 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
61 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
62 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
63 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
70 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
73 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
75 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
76 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
77 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
78 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
79 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
84 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
86 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
88 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
89 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
90 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
91 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
92 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
93 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
96 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
98 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
99 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
100 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
102 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
103 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
105 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
106 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
107 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
108 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
109 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
110 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
111 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
113 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
114 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
116 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
117 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
118 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
119 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
120 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
121 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
122 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
123 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
124 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
126 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
127 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
128 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
129 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
131 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
132 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
133 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
135 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
136 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
137 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
138 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
139 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
140 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
141 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
142 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
145 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
146 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
147 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
149 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
150 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
151 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
152 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
153 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
156 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
158 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
160 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
161 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
162 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
163 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
164 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
165 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
166 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
167 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
168 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
169 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
170 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
171 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
172 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
173 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
174 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
175 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
176 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
177 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
179 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
180 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
182 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
183 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
184 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
185 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
186 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
187 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
188 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
189 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
190 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
192 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
194 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
196 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
197 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
198 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
199 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
200 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
202 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
203 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
206 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
208 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
211 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
212 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
216 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
217 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
218 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
220 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
221 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
222 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
4 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
8 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
15 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
20 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
30 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
34 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
35 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
38 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
43 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
45 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
47 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
52 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
54 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
55 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
59 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
65 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
68 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
73 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
83 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
84 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
87 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
96 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
97 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
102 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
116 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
117 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
121 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
122 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
126 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
134 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
141 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
145 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
146 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
150 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
152 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
160 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
168 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
177 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
181 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
183 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
184 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
190 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
192 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
193 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
197 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
201 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
209 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
211 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
212 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
217 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
222 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
3 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
5 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
6 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
8 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
9 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
11 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
12 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
15 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
16 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
17 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
19 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
20 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
22 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
23 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
27 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
32 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
34 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
35 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
36 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
39 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
40 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
42 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
43 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
45 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
46 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
48 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
49 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
50 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
53 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
55 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
57 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
58 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
63 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
65 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
68 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
69 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
71 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
75 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
76 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
78 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
79 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
80 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
83 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
85 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
86 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
87 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
88 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
90 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
91 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
96 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
98 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
100 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
103 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
107 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
109 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
110 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
114 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
116 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
118 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
121 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
122 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
123 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
124 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
125 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
126 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
127 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
128 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
134 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
136 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
137 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
139 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
140 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
141 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
147 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
148 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
149 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
150 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
151 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
152 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
153 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
155 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
159 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
160 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
161 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
165 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
166 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
167 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
169 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
171 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
172 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
174 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
175 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
177 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
181 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
183 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
184 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
185 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
186 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
187 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
188 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
189 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
190 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
191 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
192 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
193 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
194 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
195 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
196 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
197 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
199 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
200 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
201 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
203 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
209 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
210 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
216 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
218 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
219 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
220 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
222 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
223 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Vysok és Kostoln egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.