szo, 2020 február 22. @ 21:29 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vysok vs. Kysuck

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Vysok


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran O 0 : 3 Vysok - - -
2 2019.08.14 Star 1 : 3 Vysok - - -
3 2019.09.11 Vysok 1 : 0 ot(p) Púchov 8.47 6.18 1.23
4 2019.09.25 Vysok 0 : 4 Sereď 16.08 8.77 1.10


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Kysuck


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran Turzovka 0 : 2 Kysuck - - -
2 2019.08.28 Kysuck 0 : 1 (p) Kr 3.61 4.04 1.76


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 16
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Vysok

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 2 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (3/12)
Második 66.67% (8/12)

Kysuck

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
4 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
8 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
11 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
13 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
14 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
15 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
16 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
17 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
18 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
19 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
22 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
23 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
25 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
27 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
28 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
29 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
30 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
31 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
32 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
33 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
34 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
36 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
38 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
39 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
41 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
42 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
43 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
44 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
45 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
47 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
48 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
49 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
51 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
52 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
53 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
55 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
56 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
58 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
59 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
60 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
62 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
63 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
64 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
65 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
66 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
68 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
70 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
71 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
72 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
73 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
74 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
75 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
76 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
77 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
78 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
79 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
80 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
81 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
82 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
85 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
86 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
87 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
88 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
89 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
90 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
91 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
92 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
94 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
95 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
98 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
99 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
100 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
101 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
102 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
103 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
104 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
105 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
106 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
108 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
109 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
110 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
112 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
113 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
114 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
115 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
118 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
121 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
123 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
124 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
125 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
126 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
128 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
129 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
131 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
132 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
133 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
136 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
137 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
139 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
141 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
142 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
143 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
145 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
146 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
147 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
149 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
150 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
151 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
153 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
154 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
156 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
157 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
158 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
160 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
162 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
165 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
168 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
169 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
172 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
173 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
174 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
176 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
177 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
179 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
180 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
181 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
182 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
184 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
185 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
186 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
188 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
189 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
190 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
191 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
192 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
193 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
194 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
196 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
198 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
199 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
200 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
202 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
203 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
204 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
205 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
207 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
208 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
212 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
213 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
214 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
215 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
216 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
217 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
219 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
220 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
223 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
224 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
5 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
6 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
14 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
16 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
23 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
26 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
28 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
42 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
45 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
46 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
49 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
56 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
61 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
62 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
64 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
66 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
67 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
72 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
82 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
89 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
92 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
93 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
109 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
117 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
122 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
124 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
129 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
133 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
136 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
139 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
142 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
153 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
154 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
171 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
173 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
175 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
180 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
187 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
195 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
196 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
200 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
202 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
209 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
210 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
211 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
217 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
224 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
225 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
2 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
5 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
8 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
9 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
13 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
14 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
17 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
18 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
21 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
22 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
24 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
26 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
28 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
29 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
30 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
31 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
35 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
36 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
37 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
38 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
40 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
42 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
45 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
46 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
48 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
49 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
55 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
57 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
59 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
60 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
61 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
62 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
63 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
65 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
67 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
68 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
71 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
72 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
75 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
79 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
83 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
84 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
85 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
86 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
87 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
88 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
89 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
90 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
91 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
93 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
96 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
98 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
99 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
101 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
107 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
108 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
111 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
112 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
114 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
116 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
117 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
120 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
121 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
122 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
124 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
125 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
129 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
130 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
131 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
132 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
133 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
134 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
135 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
137 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
138 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
139 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
140 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
141 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
142 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
143 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
148 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
151 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
152 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
154 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
157 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
158 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
159 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
160 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
161 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
164 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
167 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
168 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
170 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
171 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
172 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
173 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
174 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
175 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
178 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
179 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
181 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
183 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
184 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
187 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
188 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
190 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
191 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
192 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
200 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
201 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
202 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
206 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
207 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
208 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
209 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
210 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
212 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
213 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
214 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
216 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
218 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
219 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
220 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
223 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
226 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3

Itt láthatod hogyan viszonyul Vysok és Kysuck egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.