k, 2019 október 15. @ 14:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vysok vs. Kysuck

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Vysok


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran O 0 : 3 Vysok - - -
2 2019.08.14 Star 1 : 3 Vysok - - -
3 2019.09.11 Vysok 1 : 0 ot(p) Púchov 8.47 6.18 1.23
4 2019.09.25 Vysok 0 : 4 Sereď 16.08 8.77 1.10


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Kysuck


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran Turzovka 0 : 2 Kysuck - - -
2 2019.08.28 Kysuck 0 : 1 (p) Kr 3.61 4.04 1.76


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 16
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Vysok

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 2 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (3/12)
Második 66.67% (8/12)

Kysuck

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
2 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
4 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
5 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
7 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
8 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
9 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
11 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
13 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
15 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
16 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
17 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
19 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
20 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
21 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
22 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
23 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
25 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
26 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
27 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
28 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
29 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
31 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
34 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
35 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
36 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
37 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
38 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
39 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
41 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
42 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
43 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
44 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
45 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
48 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
49 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
50 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
51 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
52 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
53 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
54 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
55 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
56 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
57 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
59 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
61 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
62 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
63 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
64 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
65 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
66 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
67 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
68 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
69 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
71 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
72 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
73 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
75 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
76 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
77 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
79 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
80 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
83 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
86 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
89 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
91 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
92 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
93 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
95 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
96 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
97 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
100 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
101 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
102 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
103 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
105 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
106 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
107 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
109 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
110 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
111 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
113 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
115 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
119 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
120 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
123 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
125 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
127 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
130 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
131 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
134 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
135 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
136 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
138 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
139 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
141 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
142 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
143 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
145 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
147 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
148 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
149 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
150 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
152 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
153 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
154 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
155 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
156 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
157 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
158 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
161 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
162 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
163 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
165 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
166 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
167 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
168 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
169 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
170 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
171 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
173 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
176 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
177 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
178 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
179 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
181 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
182 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
185 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
186 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
188 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
189 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
190 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
191 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
194 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
198 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
202 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
203 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
204 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
205 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
206 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
207 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
208 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
211 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
212 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
214 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
216 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
217 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
218 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
219 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
220 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
221 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
222 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
224 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
226 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
7 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
8 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
10 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
16 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
17 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
19 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
23 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
27 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
28 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
34 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
44 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
45 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
46 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
47 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
51 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
72 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
76 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
78 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
83 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
84 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
86 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
91 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
96 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
99 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
100 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
114 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
126 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
134 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
142 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
143 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
148 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
157 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
158 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
162 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
164 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
170 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
171 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
172 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
178 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
186 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
187 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
190 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
192 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
194 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
195 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
204 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
211 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
214 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
217 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
223 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
3 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
7 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
8 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
9 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
11 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
17 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
18 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
21 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
22 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
23 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
25 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
26 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
28 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
29 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
30 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
34 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
37 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
38 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
39 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
40 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
47 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
48 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
49 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
50 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
51 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
52 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
53 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
54 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
58 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
61 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
62 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
67 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
68 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
70 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
71 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
74 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
75 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
77 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
78 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
83 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
84 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
86 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
87 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
89 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
90 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
92 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
93 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
94 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
95 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
96 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
97 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
98 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
99 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
100 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
101 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
102 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
104 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
111 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
112 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
113 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
115 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
119 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
120 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
121 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
122 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
123 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
125 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
126 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
128 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
129 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
130 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
132 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
133 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
134 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
135 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
136 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
139 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
140 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
142 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
144 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
145 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
146 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
148 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
149 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
151 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
161 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
162 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
163 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
164 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
166 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
167 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
168 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
169 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
170 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
171 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
173 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
174 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
175 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
176 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
178 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
180 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
181 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
184 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
189 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
190 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
192 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
194 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
195 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
196 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
197 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
201 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
202 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
205 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
209 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
210 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
212 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
214 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
215 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
216 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
218 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
223 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
224 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
225 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Vysok és Kysuck egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.