k, 2020 szeptember 29. @ 04:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vysok vs. Bánová

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Vysok


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Vysok 1 : 2 (p) Bánová 8.55 7.19 1.17


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Bánová


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Vysok 1 : 2 (p) Bánová 8.55 7.19 1.17
2 2020.08.26 Javorn 2 : 1 ot(p) Bánová - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.07.26 Vysok 1 : 2 (p) Bánová 8.55 7.19 1.17
2018.07.22 Vysok 3 : 2 ot(p) Bánová - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -16
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Vysok

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 33.33% (1/3)

Bánová

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 33.33% (2/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
2 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
3 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
5 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
8 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
9 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
10 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
12 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
13 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
14 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
16 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
17 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
18 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
20 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
21 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
22 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
23 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
24 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
25 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
26 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
29 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
31 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
33 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
35 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
36 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
38 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
39 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
40 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
41 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
42 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
45 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
47 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
48 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
51 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
52 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
54 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
55 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
58 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
59 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
61 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
62 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
63 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
64 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
67 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
68 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
69 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
70 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
71 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
72 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
74 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
75 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
76 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
77 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
78 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
80 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
81 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
82 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
84 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
85 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
87 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
89 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
95 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
98 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
99 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
100 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
102 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
103 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
104 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
108 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
109 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
110 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
111 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
112 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
115 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
118 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
120 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
121 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
122 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
124 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
125 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
126 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
127 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
129 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
130 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
131 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
132 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
133 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
134 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
136 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
137 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
138 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
139 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
140 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
141 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
142 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
143 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
144 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
145 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
148 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
149 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
151 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
152 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
153 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
155 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
156 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
157 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
158 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
159 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
162 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
163 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
166 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
167 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
168 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
169 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
170 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
171 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
172 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
173 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
174 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
175 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
177 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
178 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
179 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
182 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
183 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
184 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
185 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
186 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
187 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
188 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
189 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
190 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
191 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
192 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
194 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
196 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
200 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
201 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
202 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
203 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
205 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
206 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
207 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
208 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
209 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
211 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
212 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
213 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
214 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
216 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
217 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
218 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
219 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
221 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
222 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
225 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
226 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
227 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
229 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
3 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
4 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
5 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
8 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
11 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
16 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
17 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
24 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
45 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
46 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
49 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
58 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
64 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
66 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
71 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
77 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
87 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
94 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
98 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
108 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
116 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
119 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
121 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
122 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
123 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
128 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
133 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
144 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
146 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
154 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
156 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
167 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
169 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
173 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
174 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
193 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
196 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
201 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
205 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
209 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
214 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
225 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
226 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
228 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
2 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
3 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
4 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
5 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
7 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
8 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
10 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
13 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
14 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
15 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
16 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
19 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
20 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
22 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
23 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
26 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
27 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
30 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
32 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
34 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
35 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
37 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
38 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
39 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
40 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
41 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
43 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
44 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
54 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
55 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
58 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
64 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
67 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
69 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
70 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
71 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
72 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
74 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
75 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
76 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
77 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
78 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
81 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
83 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
86 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
88 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
89 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
90 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
91 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
92 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
93 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
94 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
95 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
96 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
97 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
98 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
99 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
100 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
103 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
105 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
106 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
109 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
112 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
115 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
116 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
118 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
119 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
122 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
124 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
125 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
126 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
128 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
129 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
133 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
134 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
140 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
142 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
143 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
145 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
146 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
147 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
149 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
150 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
154 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
157 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
158 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
160 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
161 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
162 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
163 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
165 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
166 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
167 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
168 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
171 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
174 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
177 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
180 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
182 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
183 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
185 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
186 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
187 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
189 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
191 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
192 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
193 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
194 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
198 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
199 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
200 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
203 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
206 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
207 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
209 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
210 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
213 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
217 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
220 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
221 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
222 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
226 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
227 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
228 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
229 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
230 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Vysok és Bánová egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.