szo, 2020 augusztus 15. @ 12:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kme vs. Ve

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Kme


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Kme 2 : 3 Ve 3.80 5.25 1.55


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Ve


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Kme 2 : 3 Ve 3.80 5.25 1.55
2  2020.08.19 Ve - : - Dru - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.08.01 Kme 2 : 3 Ve 3.80 5.25 1.55

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -20
Tipp Hazai Veszít

Kme

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Ve

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
8 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
10 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
11 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
13 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
14 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
16 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
24 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
26 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
27 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
28 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
29 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
30 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
31 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
32 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
33 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
34 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
36 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
37 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
38 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
39 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
42 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
43 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
45 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
46 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
48 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
49 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
50 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
51 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
53 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
61 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
63 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
64 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
67 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
69 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
70 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
76 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
77 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
78 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
79 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
81 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
86 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
88 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
90 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
91 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
93 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
94 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
96 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
99 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
103 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
104 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
106 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
109 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
113 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
115 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
116 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
120 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
124 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
125 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
127 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
129 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
130 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
132 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
133 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
134 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
137 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
139 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
140 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
142 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
143 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
144 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
150 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
153 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
154 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
156 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
157 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
158 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
159 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
160 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
162 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
163 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
164 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
166 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
167 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
168 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
171 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
173 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
176 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
178 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
185 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
188 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
189 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
190 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
191 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
192 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
195 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
196 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
198 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
199 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
205 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
206 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
207 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
210 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
211 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
212 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
213 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
215 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
216 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
217 Bel 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
218 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
220 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
221 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
225 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
226 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
227 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
229 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
230 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
18 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
29 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
32 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
33 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
41 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
52 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
59 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
60 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
61 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
74 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
97 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
104 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
105 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
108 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
112 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
123 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
135 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
146 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
155 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
179 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
201 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
212 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
213 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
217 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
223 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
227 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
3 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
9 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
11 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
13 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
14 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
15 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
16 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
23 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
26 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
31 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
36 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
40 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
44 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
49 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
55 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
56 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
57 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
59 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
60 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
61 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
64 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
68 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
72 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
75 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
77 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
78 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
84 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
86 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
89 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
90 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
92 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
95 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
96 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
99 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
103 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
109 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
113 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
114 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
117 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
121 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
122 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
125 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
127 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
128 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
133 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
145 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
147 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
149 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
153 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
154 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
155 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
156 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
157 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
162 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
163 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
165 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
171 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
172 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
173 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
176 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
177 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
180 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
181 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
182 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
186 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
193 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
194 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
197 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
200 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
204 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
205 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
208 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
209 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
211 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
214 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
217 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
218 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
219 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
224 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
227 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
230 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Kme és Ve egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.