p, 2020 július 03. @ 14:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ve vs. Zemn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Ve


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 2 : 3 ot(p) Kol - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Zemn


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Zemn 2 : 6 Dru 3.53 4.42 1.81


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Ve

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 0% (0/5)

Zemn

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 6.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
3 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
5 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
6 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
7 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
9 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
10 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
13 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
14 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
15 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
16 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
17 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
18 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
19 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
20 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
21 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
22 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
23 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
25 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
26 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
27 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
28 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
32 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
35 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
36 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
39 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
40 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
41 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
42 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
43 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
45 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
50 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
54 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
56 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
57 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
58 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
59 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
61 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
62 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
63 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
65 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
66 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
67 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
68 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
73 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
74 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
75 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
76 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
77 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
78 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
80 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
81 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
82 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
85 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
87 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
88 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
90 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
91 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
93 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
94 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
95 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
96 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
98 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
99 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
100 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
101 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
102 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
104 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
105 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
106 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
107 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
108 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
109 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
110 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
111 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
112 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
113 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
116 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
117 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
119 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
120 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
121 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
123 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
124 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
127 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
128 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
129 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
130 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
131 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
133 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
134 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
135 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
136 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
137 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
140 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
142 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
143 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
144 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
145 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
148 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
149 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
151 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
153 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
154 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
156 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
157 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
158 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
160 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
161 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
162 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
164 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
165 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
166 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
168 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
170 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
171 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
173 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
174 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
175 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
177 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
178 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
179 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
180 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
181 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
182 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
183 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
184 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
185 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
187 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
188 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
189 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
191 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
194 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
198 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
199 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
200 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
201 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
203 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
204 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
207 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
208 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
209 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
210 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
211 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
212 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
213 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
216 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
217 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
218 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
220 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
221 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
222 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
224 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
226 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
2 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
4 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
11 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
12 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
13 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
23 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
33 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
34 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
50 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
53 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
55 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
56 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
58 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
61 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
69 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
73 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
74 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
87 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
88 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
89 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
104 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
106 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
112 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
115 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
117 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
119 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
120 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
123 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
139 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
142 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
144 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
150 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
152 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
156 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
160 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
166 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
168 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
169 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
173 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
177 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
181 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
187 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
195 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
203 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
208 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
212 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
216 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
222 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
224 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
2 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
3 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
4 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
9 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
10 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
11 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
12 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
14 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
15 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
16 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
20 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
22 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
23 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
26 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
29 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
30 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
31 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
33 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
36 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
37 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
38 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
42 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
44 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
45 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
46 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
47 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
49 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
51 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
53 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
56 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
57 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
59 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
63 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
64 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
65 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
67 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
69 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
70 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
74 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
77 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
79 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
84 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
86 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
87 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
88 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
89 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
91 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
92 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
94 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
95 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
96 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
98 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
100 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
101 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
103 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
104 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
111 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
112 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
113 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
114 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
116 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
117 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
118 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
120 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
125 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
126 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
127 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
128 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
129 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
134 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
135 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
136 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
137 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
139 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
141 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
143 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
144 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
145 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
147 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
149 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
150 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
152 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
153 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
154 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
156 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
157 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
158 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
160 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
161 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
163 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
164 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
166 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
167 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
169 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
170 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
177 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
178 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
180 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
186 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
188 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
189 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
192 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
195 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
196 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
198 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
199 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
200 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
202 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
203 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
206 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
208 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
209 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
210 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
212 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
213 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
214 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
216 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
217 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
218 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
219 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
220 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
222 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
224 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
225 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Ve és Zemn egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.