sze, 2019 november 20. @ 02:08 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ve vs. Tatran Chlebnice

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Ve


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 2 : 3 ot(p) Kol - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Tatran Chlebnice


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Be 2 : 3 Tatran Chlebnice 3.73 4.57 1.75
2 2019.08.14 Tatran Chlebnice 1 : 2 Oravsk 2.00 4.31 2.77


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Ve

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 0% (0/5)

Tatran Chlebnice

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 75% (6/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
2 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
4 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
5 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
6 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
8 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
9 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
10 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
12 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
13 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
15 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
16 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
17 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
18 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
19 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
21 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
22 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
23 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
24 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
25 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
26 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
27 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
29 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
30 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
32 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
33 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
34 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
35 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
36 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
37 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
38 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
42 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
43 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
44 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
46 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
47 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
48 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
49 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
51 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
52 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
53 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
55 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
56 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
57 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
58 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
59 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
60 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
66 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
67 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
70 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
73 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
74 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
75 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
78 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
79 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
81 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
83 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
84 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
85 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
86 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
87 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
88 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
89 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
90 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
91 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
92 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
94 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
95 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
96 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
97 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
98 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
100 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
102 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
103 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
104 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
105 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
106 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
107 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
110 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
111 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
112 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
114 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
115 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
117 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
118 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
120 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
121 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
123 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
124 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
126 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
129 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
130 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
131 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
132 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
133 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
134 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
135 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
136 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
138 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
139 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
141 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
143 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
144 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
145 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
146 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
147 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
148 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
149 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
150 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
151 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
153 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
158 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
159 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
161 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
162 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
164 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
165 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
166 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
167 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
168 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
169 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
171 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
173 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
174 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
175 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
177 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
178 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
180 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
181 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
182 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
183 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
184 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
185 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
187 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
188 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
189 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
191 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
192 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
193 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
195 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
196 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
197 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
198 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
199 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
200 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
201 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
202 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
204 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
205 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
206 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
209 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
210 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
212 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
213 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
216 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
217 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
218 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
226 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
6 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
11 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
12 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
17 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
18 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
27 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
28 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
32 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
33 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
40 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
41 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
42 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
49 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
52 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
57 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
64 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
65 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
66 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
74 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
79 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
81 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
83 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
84 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
94 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
103 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
104 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
111 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
118 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
119 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
124 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
129 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
139 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
141 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
145 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
157 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
173 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
174 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
177 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
178 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
179 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
181 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
183 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
186 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
190 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
193 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
194 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
197 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
206 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
209 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
213 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
2 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
3 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
5 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
6 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
11 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
13 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
15 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
16 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
18 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
19 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
21 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
22 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
25 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
33 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
34 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
38 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
39 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
40 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
41 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
42 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
43 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
44 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
46 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
50 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
51 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
52 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
55 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
58 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
61 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
62 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
64 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
65 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
66 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
67 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
68 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
69 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
72 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
74 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
75 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
76 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
79 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
80 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
82 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
84 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
86 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
88 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
92 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
94 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
95 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
98 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
99 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
100 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
103 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
104 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
106 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
108 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
112 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
113 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
114 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
116 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
117 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
118 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
119 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
120 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
122 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
123 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
126 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
129 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
132 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
134 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
135 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
140 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
141 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
142 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
144 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
145 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
148 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
149 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
150 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
155 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
156 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
157 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
162 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
164 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
165 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
166 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
168 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
169 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
170 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
171 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
172 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
173 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
174 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
176 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
178 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
179 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
181 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
182 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
185 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
187 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
188 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
189 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
190 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
191 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
192 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
194 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
195 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
196 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
197 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
198 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
199 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
205 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
206 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
207 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
208 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
214 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
215 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
216 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
217 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
218 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
219 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
221 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
225 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
226 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Ve és Tatran Chlebnice egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.