p, 2019 november 15. @ 02:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ve vs. Plevn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Ve


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 2 : 3 ot(p) Kol - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Plevn


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Plevn 3 : 1 Pre - - -
2 2019.08.14 Plevn 1 : 6 Mal - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes -12
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Ve

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 0% (0/5)

Plevn

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.50
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (5/11)
Második 54.55% (6/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
2 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
3 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
5 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
6 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
7 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
8 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
9 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
10 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
12 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
13 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
14 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
15 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
16 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
17 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
18 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
20 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
21 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
23 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
24 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
25 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
26 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
27 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
28 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
29 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
30 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
32 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
33 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
34 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
36 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
37 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
38 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
40 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
41 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
42 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
45 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
47 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
50 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
51 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
53 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
54 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
56 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
57 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
60 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
62 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
64 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
67 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
71 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
72 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
74 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
76 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
77 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
79 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
80 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
81 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
82 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
83 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
85 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
86 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
87 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
90 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
91 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
93 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
94 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
95 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
97 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
98 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
99 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
100 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
102 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
104 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
105 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
106 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
107 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
108 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
109 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
112 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
113 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
114 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
116 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
117 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
119 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
120 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
121 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
123 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
124 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
125 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
126 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
128 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
131 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
134 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
135 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
138 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
141 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
142 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
143 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
144 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
148 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
149 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
153 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
155 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
156 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
157 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
158 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
159 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
160 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
162 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
163 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
164 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
165 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
169 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
170 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
171 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
172 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
173 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
174 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
175 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
176 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
178 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
179 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
180 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
182 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
183 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
185 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
186 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
187 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
188 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
189 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
190 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
191 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
192 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
193 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
194 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
197 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
198 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
199 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
200 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
201 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
202 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
203 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
204 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
206 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
207 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
208 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
209 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
211 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
212 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
213 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
214 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
215 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
216 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
217 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
218 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
221 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
222 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
226 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
5 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
13 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
17 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
23 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
25 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
29 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
33 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
35 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
38 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
41 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
43 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
52 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
59 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
67 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
75 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
76 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
81 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
87 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
89 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
96 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
97 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
101 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
106 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
109 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
110 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
115 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
118 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
123 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
126 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
127 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
133 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
142 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
144 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
151 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
154 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
157 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
169 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
170 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
173 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
187 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
188 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
189 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
190 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
194 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
196 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
200 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
203 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
208 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
210 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
212 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
217 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
219 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
220 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
223 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
2 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
5 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
7 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
9 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
10 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
12 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
14 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
16 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
17 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
20 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
22 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
23 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
25 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
26 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
29 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
30 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
31 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
32 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
33 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
34 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
35 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
36 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
38 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
39 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
40 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
41 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
42 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
46 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
49 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
50 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
51 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
57 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
58 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
60 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
61 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
64 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
68 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
71 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
72 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
73 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
74 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
75 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
78 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
81 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
82 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
83 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
86 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
87 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
88 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
89 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
90 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
91 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
93 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
98 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
101 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
102 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
103 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
106 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
108 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
110 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
111 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
113 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
114 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
116 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
120 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
121 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
122 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
123 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
125 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
128 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
129 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
130 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
131 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
133 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
136 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
137 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
138 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
142 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
145 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
146 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
147 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
149 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
150 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
152 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
154 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
156 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
157 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
158 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
159 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
163 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
165 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
168 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
170 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
174 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
177 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
183 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
184 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
187 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
189 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
190 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
191 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
192 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
193 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
194 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
195 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
196 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
198 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
199 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
200 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
203 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
206 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
209 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
211 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
212 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
213 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
214 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
216 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
217 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
218 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
220 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
223 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
225 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
226 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Ve és Plevn egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.