sze, 2019 december 11. @ 15:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ve vs. Nevidzany

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Ve


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 2 : 3 ot(p) Kol - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Nevidzany


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Nevidzany 2 : 3 Velký Lapáš 8.85 6.35 1.27


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Ve

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 0% (0/5)

Nevidzany

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (3/5)
Második 40% (2/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
2 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
5 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
6 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
7 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
8 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
11 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
14 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
15 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
17 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
18 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
19 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
20 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
23 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
27 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
30 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
31 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
32 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
33 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
34 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
35 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
38 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
39 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
41 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
43 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
45 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
46 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
47 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
48 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
49 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
50 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
51 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
55 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
56 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
57 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
59 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
60 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
62 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
63 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
64 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
66 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
67 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
68 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
70 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
71 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
72 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
73 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
74 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
75 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
76 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
78 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
79 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
80 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
81 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
82 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
84 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
86 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
89 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
90 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
92 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
93 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
94 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
95 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
96 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
97 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
98 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
99 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
102 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
103 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
104 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
105 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
106 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
107 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
108 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
109 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
110 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
111 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
113 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
114 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
115 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
116 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
117 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
118 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
119 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
120 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
121 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
122 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
124 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
125 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
126 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
128 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
129 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
130 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
132 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
133 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
136 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
139 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
141 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
142 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
143 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
145 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
146 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
147 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
149 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
150 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
151 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
154 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
155 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
157 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
158 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
160 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
161 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
162 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
164 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
165 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
166 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
168 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
169 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
170 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
172 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
173 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
176 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
178 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
180 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
183 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
186 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
188 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
189 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
190 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
191 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
193 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
194 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
196 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
197 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
198 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
200 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
202 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
203 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
204 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
205 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
207 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
208 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
209 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
210 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
211 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
212 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
213 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
214 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
215 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
218 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
219 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
220 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
221 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
223 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
224 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
14 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
15 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
21 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
23 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
24 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
33 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
37 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
39 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
42 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
52 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
65 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
71 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
73 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
77 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
78 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
81 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
82 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
89 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
99 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
101 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
102 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
106 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
126 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
131 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
133 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
138 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
139 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
141 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
146 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
150 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
157 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
158 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
169 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
170 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
181 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
188 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
190 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
196 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
197 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
203 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
212 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
213 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
217 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
219 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
224 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
225 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
226 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
2 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
4 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
6 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
8 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
9 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
10 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
13 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
18 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
21 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
23 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
24 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
25 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
26 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
30 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
31 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
34 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
35 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
37 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
38 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
40 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
42 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
45 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
47 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
52 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
53 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
54 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
56 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
58 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
59 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
63 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
64 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
66 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
72 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
75 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
76 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
77 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
78 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
79 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
80 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
82 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
83 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
84 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
87 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
89 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
92 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
93 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
94 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
95 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
96 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
102 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
103 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
104 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
105 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
106 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
107 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
108 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
109 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
113 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
115 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
116 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
122 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
125 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
128 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
129 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
130 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
132 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
133 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
138 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
139 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
141 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
142 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
144 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
145 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
147 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
148 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
150 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
151 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
153 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
154 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
155 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
156 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
157 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
158 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
166 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
167 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
168 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
170 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
174 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
175 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
176 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
177 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
178 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
180 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
181 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
183 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
184 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
185 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
186 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
187 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
188 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
189 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
190 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
193 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
194 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
196 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
198 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
200 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
201 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
203 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
204 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
206 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
216 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
217 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
218 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
219 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
221 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
222 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
223 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
224 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
225 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Ve és Nevidzany egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.