k, 2019 június 18. @ 20:38 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ve vs. Kol

Összehasonlitás ezzel

Cup 2018/2019


Ve


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.28 Ve 1 : 3 Kol 4.50 4.90 1.46


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Kol


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.28 Ve 1 : 3 Kol 4.50 4.90 1.46
3 2018.08.08 Salka 2 : 3 Kol - - -
4 2018.09.05 Kol 0 : 4 Dubnica 9.70 6.25 1.18


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.07.28 Ve 1 : 3 Kol 4.50 4.90 1.46

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -28
Tipp Hazai Veszít

Ve

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Kol

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.33
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Medzev 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
2 Senica SH 7 5 1 1 28:4 +24 0 2 5 =1
3 Tatran Turzovka 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
4 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Čadca 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
6 Podlu 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
7 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Giraltovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Dru 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Ve 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
11 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Kov 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
13 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
14 Olcnava 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
15 Bad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Radzovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Nové Mesto 3 1 1 1 4:2 +2 0 1 2 -1
18 Start Hrabu 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
19 Pata 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
20 Snina 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
21 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Ni 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Dvory nad 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
24 Roho 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 -1
25 Stroj 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Z 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Prešov 3 1 1 1 7:2 +5 0 1 2 -1
28 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
29 Zlaté Moravce 4 3 0 1 12:4 +8 0 0 4 -1
30 Kri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
32 Nové Zámky 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Horn 4 2 0 2 7:17 -10 0 1 3 -1
34 Terchov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Rovinka TJ 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
36 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
37 Most pri Bratislave 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
38 Ve 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Oravsk 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 =1
40 Artmedia Bratislava 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
42 Str 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
43 Dunajská Streda 4 3 0 1 15:10 +5 0 0 4 -1
44 Kote 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Jesensk 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
46 Stropkov 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 V 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
48 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Kalinkovo 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
51 Kechnec 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
52 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
53 Harichovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Rosina 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
55 Banská Bystrica 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Streda nad Bodrogom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
57 Lieskovec O 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Lov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
59 Dúbravka 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
60 Tatran 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
61 Vydrany 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
62 Zvolen 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
63 Slovan Kru 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
64 Sobrance 2 1 0 1 1:5 -4 0 1 1 -1
65 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
66 Rusovce 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
67 Pr 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
68 Kysuck 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
69 Humenné 3 1 1 1 3:5 -2 0 1 2 -1
70 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
71 Lučenec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
73 Tatran Kra 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Sereď 4 3 0 1 10:5 +5 0 1 3 -1
75 Alek 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Mlados 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
77 Skalica MFK 5 4 0 1 14:8 +6 0 0 5 -1
78 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 B 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
80 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
81 Tisovec 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
82 Púchov 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
83 Cabaj- 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
84 Fi 4 3 0 1 9:4 +5 0 1 3 -1
85 Trebišov 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
86 Tepli 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
87 Oravan 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
88 Pezinok PŠC 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
89 Man 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
90 Dru 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Dunajsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
92 Dru 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
93 Ve 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
94 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Nov 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
96 Hri 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Žilina 8 6 2 0 29:8 +21 0 2 6 =1
98 Gerlachov 3 1 1 1 8:9 -1 0 0 3 -1
99 O 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
100 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
101 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 16:7 +9 0 0 4 -1
102 Dunajec Star 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Slovan Hlohovec 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
104 Šamorín 4 3 0 1 12:2 +10 0 2 2 -1
105 Ve 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
106 Hranovnica 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
107 Kol 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
108 Vajnory 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
109 Ladomersk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Tvrdo 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
111 Podbrezova 4 3 0 1 9:3 +6 0 2 2 -1
112 Tatran O 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
113 Nevidzany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Rača 2 1 0 1 7:9 -2 0 0 2 -1
115 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Lokomotiva Koz 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
117 Myjava 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
118 Ban 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
119 Jasenov 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Pre 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Hru 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
122 Galanta 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
123 Kme 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Popro 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Lipany 4 2 1 1 15:6 +9 0 0 4 -1
126 Kr 2 1 0 1 5:10 -5 0 0 2 -1
127 Michalovce 7 5 1 1 18:6 +12 0 3 4 -1
128 Olympia Bobrov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Sokol Medzibrod 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
130 Dolná Ždaňa Sokol 3 2 0 1 10:3 +7 0 1 2 -1
131 Dru 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
132 Spi 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
133 Pova 4 3 0 1 9:1 +8 0 2 2 -1
134 Studienka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Sl 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
136 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Ladce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Vinica 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
139 Inter Bratislava 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
140 Salka 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
141 Partiz 2 1 0 1 7:5 +2 0 1 1 -1
142 Fatran Var 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
144 Ke 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
146 Bardejov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
147 Do 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
148 Iskra Hn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Kom 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
150 Dev 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
151 Dubnica 3 2 0 1 14:3 +11 0 1 2 -1
152 Pavlovce nad Uhom 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 =1
153 Javorn 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
154 Košice FC 6 5 0 1 19:4 +15 0 2 4 -1
155 Dru 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Dru 2 1 0 1 4:10 -6 0 1 1 -1
157 Vrbové 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
158 Dru 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
159 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
160 Bernolákovo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Slovan 4 2 1 1 5:6 -1 0 2 2 -1
162 Ptava NV Pti 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
163 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Levo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Tom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
166 Bac 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
167 Liptovsk 3 2 0 1 7:10 -3 0 0 3 -1
168 Prievidza 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
169 Ve 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
170 Čaňa 2 0 1 1 1:6 -5 0 0 2 -1
171 Spartak Brekov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Ban 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Blava Jaslovské Bohunice 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
174 Voderady 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
175 Tatran Chlebnice 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
176 Martin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
178 Ge 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
179 Kaln 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
180 Kostoln 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Detva 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
182 Trenčín 4 3 0 1 18:6 +12 0 0 4 -1
183 Ko 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
184 Kr 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
185 Nitra 5 3 1 1 15:8 +7 0 0 5 -1
186 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Tatran VLM 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
188 St. Lubovna 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
189 Dru 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
190 Plevn 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
191 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
192 Mal 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Slavoj Spi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Belu 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
195 Str 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
196 Trnava 8 6 2 0 25:5 +20 0 4 4 =2
197 Kr 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
198 Bansk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
199 Imel 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Dolné Vestenice 2 0 1 1 4:9 -5 0 0 2 -1
201 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Sol 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
203 Poprad 5 4 0 1 16:4 +12 0 0 5 -1
204 Kovarce 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
205 Vi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Ve 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Malacky 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Vysok 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
209 Tepli 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Vranov 4 2 1 1 12:9 +3 0 0 4 -1
211 Mal 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
212 Nemšová 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Sa 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
214 Bel 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
215 Bánová 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
216 Horn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Be 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
218 N 3 2 0 1 7:1 +6 0 2 1 -1
219 Hajn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Iv 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
221 Oponice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
222 Polt 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
223 Ružomberok 3 2 0 1 10:7 +3 0 0 3 -1
224 Tvarona Uli 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dolné Vestenice 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
2 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Horn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Tepli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Tvarona Uli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Tepli 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
10 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Mlados 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 Dru 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Púchov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Čaňa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Kr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Str 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
23 Lieskovec O 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Stropkov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Slovan Kru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Fatran Var 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Bardejov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Iskra Hn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Bac 4 2 1 0 7:0 +7 0 2 2 -1
35 Košice FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
36 Nové Mesto 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Pata 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Horn 4 2 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
39 Dvory nad 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Nov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
43 Nevidzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Olympia Bobrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Jasenov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Studienka 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Galanta 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Ladce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Nemšová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Bel 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Podlu 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
54 N 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Hajn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Polt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Olcnava 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
58 Fi 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
59 O 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
60 Pezinok PŠC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Ve 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Žilina 3 2 1 0 8:0 +8 0 1 2 =1
65 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Tatran VLM 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Lokomotiva Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Slavoj Spi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Vysok 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
72 Dúbravka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Vydrany 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Alek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
76 Kysuck 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Cabaj- 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
79 Spartak Brekov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Bernolákovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Ptava NV Pti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
82 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Tom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Oravsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Streda nad Bodrogom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Kr 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
94 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
96 Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Do 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Senica SH 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
101 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ve 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
105 Kov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Stroj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Slovan Hlohovec 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
109 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Kol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Tvrdo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
112 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Sa 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
115 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Vi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Malacky 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Oponice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Vranov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Tatran Kra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Man 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
123 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
124 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Tisovec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Gerlachov 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Tatran Chlebnice 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
131 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
132 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Jesensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
136 Tatran 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Kechnec 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 Rosina 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
143 Slovan 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
144 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Radzovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Kri 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Snina 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
151 Ni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Lokomotiva Koz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Dru 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
158 Pre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Hru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Popro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Salka 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
162 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Tatran Turzovka 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Be 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
166 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Iv 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
168 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Oravan 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
171 Dunajec Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Dunajsk 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
173 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Ladomersk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 St. Lubovna 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Plevn 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 Kovarce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Belu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Trnava 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
181 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Bansk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
183 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Zvolen 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
186 Sobrance 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Rusovce 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
188 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
189 Humenné 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Levo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Liptovsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
196 Ko 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
197 Partiz 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Kote 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Terchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
203 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Michalovce 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
205 Sokol Medzibrod 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
206 Ke 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Pova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Sl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Vinica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
210 Pavlovce nad Uhom 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
211 Medzev 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Čadca 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Šamorín 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Hranovnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Vajnory 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
223 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Podbrezova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dolné Vestenice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Sol 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
3 Horn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Ve 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Harichovce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Tepli 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Tvarona Uli 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Ve 1 1 0 0 13:0 +13 0 0 1 +1
9 Tepli 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
10 Sereď 4 3 0 0 10:5 +5 0 1 3 -1
11 Mlados 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
12 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 B 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
14 Púchov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
15 Čaňa 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
16 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
18 Martin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Ge 2 1 0 0 9:6 +3 0 0 2 -1
20 Detva 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
21 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
22 Str 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
23 Lieskovec O 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Stropkov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Slovan Kru 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
27 Partiz 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
28 Banská Bystrica 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Fatran Var 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
31 Bardejov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
32 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Dev 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
34 Bac 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Košice FC 3 3 0 0 17:2 +15 0 0 3 +3
36 Nové Mesto 2 1 1 0 6:1 +5 0 0 2 =1
37 Pata 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
38 Horn 0 0 0 0 17:0 +17 0 0 0 -0
39 Dvory nad 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
40 Nov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
41 Z 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
43 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Olympia Bobrov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Myjava 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
46 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
47 Studienka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Galanta 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
49 Ladce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Lipany 4 2 1 0 16:6 +10 0 0 4 -1
51 Nemšová 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Bel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Podlu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 N 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
55 Hajn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Polt 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
57 Olcnava 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
58 Fi 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
59 O 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
60 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
61 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Žilina 5 4 1 0 23:5 +18 0 1 4 =1
65 Nitra 4 2 1 0 15:6 +9 0 0 4 -1
66 Tatran VLM 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 10:1 +9 0 1 1 +2
69 Slavoj Spi 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
71 Vysok 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Dúbravka 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
73 Vydrany 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
74 Alek 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Kysuck 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Cabaj- 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Dru 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
79 Spartak Brekov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Bernolákovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Ptava NV Pti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Tom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
84 Kostoln 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Prievidza 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
86 Zlaté Moravce 4 3 0 0 12:4 +8 0 0 4 -1
87 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
88 V 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Rovinka TJ 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
90 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
91 Oravsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
92 Streda nad Bodrogom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
93 Kr 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
94 Partiz 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
95 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
96 Spi 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
97 Do 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Inter Bratislava 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
100 Senica SH 4 3 0 0 20:2 +18 0 1 3 -1
101 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Start Hrabu 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
103 Giraltovce 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Ve 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
105 Kov 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
106 Stroj 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 16:7 +9 0 0 4 -1
108 Slovan Hlohovec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
109 Ban 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
110 Kol 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
111 Tvrdo 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
112 Tatran O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Imel 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Poprad 5 4 0 0 16:4 +12 0 0 5 -1
116 Vi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Malacky 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
118 Oponice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Vranov 3 2 1 0 16:4 +12 0 0 3 +1
120 Lučenec 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Tatran Kra 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Man 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Skalica MFK 3 2 0 0 10:6 +4 0 0 3 -1
124 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Tisovec 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
126 Gerlachov 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
127 Ve 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
128 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
129 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
130 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Mal 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Kaln 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
133 Trenčín 4 3 0 0 18:6 +12 0 0 4 -1
134 Dunajská Streda 4 3 0 0 15:10 +5 0 0 4 -1
135 Jesensk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 Tatran 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
137 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Kechnec 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
139 Rosina 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
140 Pr 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
141 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Slovan 1 0 1 0 7:0 +7 0 1 0 =1
144 Kom 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
145 Dubnica 3 2 0 0 14:3 +11 0 1 2 -1
146 Javorn 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
147 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Kri 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Snina 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
151 Ni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Roho 3 2 0 0 7:6 +1 0 1 2 -1
153 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Prešov 2 1 1 0 9:0 +9 0 1 1 =1
155 Rača 1 1 0 0 16:0 +16 0 0 1 +1
156 Lokomotiva Koz 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
157 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Pre 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Hru 2 1 0 0 8:3 +5 0 0 2 -1
160 Popro 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Mal 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
163 Tatran Turzovka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Bánová 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
165 Be 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
166 Dru 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Iv 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Ružomberok 3 2 0 0 10:7 +3 0 0 3 -1
169 Trebišov 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
170 Oravan 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Dunajec Star 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Dunajsk 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
173 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Hri 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Ladomersk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 St. Lubovna 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
177 Plevn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Kovarce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
179 Belu 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
180 Trnava 6 5 1 0 23:1 +22 0 3 3 =1
181 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
182 Bansk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Lov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
185 Zvolen 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
186 Sobrance 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
187 Rusovce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Humenné 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
190 Vrbové 3 1 1 0 7:7 0 0 0 3 -1
191 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
192 Voderady 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
193 Ve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Levo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Liptovsk 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
196 Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Partiz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Kote 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Nové Zámky 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Terchov 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Most pri Bratislave 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
203 Artmedia Bratislava 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Michalovce 4 3 1 0 17:1 +16 0 2 2 =1
205 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
206 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Pova 3 3 0 0 10:0 +10 0 1 2 +3
208 Sl 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
209 Vinica 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
210 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
211 Medzev 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
212 Bad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Čadca 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
214 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
219 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Šamorín 3 3 0 0 13:0 +13 0 2 1 +3
221 Hranovnica 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
222 Vajnory 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Kme 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Podbrezova 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3

Itt láthatod hogyan viszonyul Ve és Kol egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.