cs, 2020 július 09. @ 08:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ve vs. Dubnica

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Ve


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 2 : 3 ot(p) Kol - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Dubnica


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.13 Nové Mesto 2 : 1 Dubnica 7.58 4.69 1.33


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Ve

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 0% (0/5)

Dubnica

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
2 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
4 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
5 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
9 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
10 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
11 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
12 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
13 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
14 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
15 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
16 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
18 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
19 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
20 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
25 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
28 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
29 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
30 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
31 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
33 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
35 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
37 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
40 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
41 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
42 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
43 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
45 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
47 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
48 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
50 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
51 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
52 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
54 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
56 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
57 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
60 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
62 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
63 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
64 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
65 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
66 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
67 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
70 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
71 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
72 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
73 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
75 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
76 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
77 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
78 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
79 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
80 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
81 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
83 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
84 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
85 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
91 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
92 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
94 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
95 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
97 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
98 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
99 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
100 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
101 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
102 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
103 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
106 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
107 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
109 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
111 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
113 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
114 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
115 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
116 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
117 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
119 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
120 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
122 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
123 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
125 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
128 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
129 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
130 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
131 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
132 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
135 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
136 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
137 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
139 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
140 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
142 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
143 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
144 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
145 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
146 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
147 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
148 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
149 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
150 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
151 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
152 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
154 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
155 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
156 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
158 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
159 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
160 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
161 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
162 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
163 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
164 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
165 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
166 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
167 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
168 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
169 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
171 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
172 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
174 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
175 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
176 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
177 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
180 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
186 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
187 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
189 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
190 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
192 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
193 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
194 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
196 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
197 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
198 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
199 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
200 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
201 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
202 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
205 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
208 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
209 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
210 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
211 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
212 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
213 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
214 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
215 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
216 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
217 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
218 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
220 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
221 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
222 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
224 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
225 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
8 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
9 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
11 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
12 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
13 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
22 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
29 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
40 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
46 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
49 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
56 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
57 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
60 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
68 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
69 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
73 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
81 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
86 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
93 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
94 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
109 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
110 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
112 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
115 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
124 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
128 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
133 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
135 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
136 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
145 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
146 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
147 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
151 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
158 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
159 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
166 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
168 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
174 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
176 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
177 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
188 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
191 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
197 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
202 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
206 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
208 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
209 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
213 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
217 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
222 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
225 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
7 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
8 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
9 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
10 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
17 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
18 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
19 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
20 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
21 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
27 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
30 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
31 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
32 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
33 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
36 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
40 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
41 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
43 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
44 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
45 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
46 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
47 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
48 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
50 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
51 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
52 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
54 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
60 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
62 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
67 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
68 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
69 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
71 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
72 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
74 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
78 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
80 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
81 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
82 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
83 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
84 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
87 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
90 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
91 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
93 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
95 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
96 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
97 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
98 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
101 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
103 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
104 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
107 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
110 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
111 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
112 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
113 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
114 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
115 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
116 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
117 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
119 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
121 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
122 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
123 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
124 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
125 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
127 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
128 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
129 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
133 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
135 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
140 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
142 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
145 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
146 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
147 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
149 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
150 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
151 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
152 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
155 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
159 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
161 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
162 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
164 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
165 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
169 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
170 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
171 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
172 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
173 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
174 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
175 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
177 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
182 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
184 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
185 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
188 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
190 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
191 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
192 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
194 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
196 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
197 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
198 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
199 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
200 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
202 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
203 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
205 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
206 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
208 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
209 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
210 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
211 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
213 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
214 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
216 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
217 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
218 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
219 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
220 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
222 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
223 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
225 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
226 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Ve és Dubnica egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.