sze, 2019 november 20. @ 16:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ve vs. Stropkov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Ve


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 2 : 3 ot(p) Kol - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Stropkov


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Sabinov 0 : 5 Stropkov - - -
2 2019.08.28 Stropkov 0 : 2 Poprad 9.29 5.96 1.22


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Ve

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 0% (0/5)

Stropkov

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 42.86% (3/7)
Második 57.14% (4/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
2 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
3 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
4 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
5 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
6 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
7 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
9 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
11 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
12 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
13 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
14 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
15 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
16 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
19 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
23 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
24 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
25 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
26 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
27 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
28 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
29 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
32 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
33 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
35 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
37 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
38 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
39 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
40 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
41 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
43 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
44 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
47 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
49 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
50 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
51 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
52 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
53 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
54 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
55 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
56 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
57 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
59 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
60 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
62 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
63 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
64 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
65 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
66 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
67 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
68 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
69 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
71 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
72 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
74 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
75 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
76 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
77 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
78 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
79 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
80 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
81 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
83 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
84 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
85 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
87 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
90 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
93 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
94 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
95 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
96 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
98 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
100 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
102 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
103 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
106 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
107 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
108 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
109 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
111 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
113 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
115 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
116 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
117 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
119 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
121 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
122 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
123 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
124 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
126 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
127 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
128 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
129 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
131 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
132 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
135 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
136 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
137 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
138 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
140 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
141 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
142 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
143 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
145 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
146 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
147 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
149 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
150 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
151 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
153 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
154 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
155 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
156 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
158 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
160 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
163 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
164 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
172 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
176 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
179 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
180 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
181 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
182 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
183 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
186 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
188 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
190 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
191 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
194 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
195 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
196 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
197 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
198 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
199 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
200 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
202 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
203 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
206 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
209 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
210 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
211 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
212 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
213 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
214 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
215 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
216 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
217 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
220 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
221 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
222 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
223 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
224 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
225 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
226 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
6 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
8 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
14 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
15 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
16 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
17 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
19 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
33 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
45 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
55 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
56 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
57 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
58 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
60 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
63 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
68 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
78 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
81 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
86 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
113 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
115 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
121 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
124 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
129 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
135 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
137 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
143 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
144 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
145 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
152 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
159 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
167 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
173 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
176 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
179 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
181 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
183 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
191 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
196 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
201 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
204 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
213 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
214 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
215 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
219 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
221 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
223 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
2 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
4 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
8 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
10 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
12 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
13 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
16 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
19 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
20 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
22 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
25 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
26 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
27 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
31 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
34 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
35 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
36 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
38 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
40 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
41 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
43 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
44 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
45 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
48 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
49 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
51 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
52 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
55 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
56 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
58 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
60 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
61 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
62 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
64 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
65 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
66 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
68 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
70 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
71 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
73 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
77 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
82 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
83 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
85 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
86 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
87 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
88 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
91 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
92 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
94 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
95 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
96 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
98 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
102 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
105 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
106 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
107 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
108 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
109 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
110 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
112 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
113 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
116 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
118 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
119 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
120 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
121 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
122 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
126 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
135 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
136 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
137 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
138 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
140 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
141 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
143 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
144 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
146 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
147 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
148 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
149 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
151 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
154 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
155 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
156 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
158 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
159 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
160 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
162 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
163 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
167 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
169 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
170 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
171 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
174 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
177 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
179 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
180 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
181 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
182 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
184 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
188 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
189 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
190 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
192 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
194 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
195 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
196 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
197 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
201 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
203 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
204 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
209 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
211 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
213 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
214 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
215 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
216 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
217 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
218 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
219 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
220 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
221 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
224 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
225 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Ve és Stropkov egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.