h, 2020 augusztus 10. @ 21:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Danubia Hrub vs. Most pri Bratislave

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Danubia Hrub


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Danubia Hrub 0 : 4 Most pri Bratislave 21.00 9.92 1.04


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Most pri Bratislave


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Danubia Hrub 0 : 4 Most pri Bratislave 21.00 9.92 1.04
2  2020.08.19 Slovan Modra - : - Most pri Bratislave - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.08.01 Danubia Hrub 0 : 4 Most pri Bratislave 21.00 9.92 1.04

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -20
Tipp Hazai Veszít

Danubia Hrub

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Most pri Bratislave

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)

Rúgott gól/játék 4.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
2 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
9 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
10 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
11 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
12 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
13 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
14 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
15 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
16 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
17 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
21 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
22 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
23 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
29 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
30 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
32 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
33 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
37 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
42 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
43 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
44 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
45 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
49 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
55 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
56 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
58 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
61 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
62 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
63 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
64 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
68 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
70 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
71 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
73 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
75 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
76 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
77 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
78 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
79 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
80 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
81 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
82 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
85 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
86 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
88 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
90 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
93 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
94 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
95 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
97 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
98 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
102 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
103 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
107 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
110 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
111 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
115 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
118 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
120 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
122 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
123 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
125 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
126 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
127 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
129 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
130 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
135 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
138 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
139 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
141 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
143 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
144 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
147 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
148 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
150 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
151 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
155 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
158 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
162 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
163 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
164 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
165 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
167 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
168 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
169 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
172 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
173 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
174 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
175 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
177 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
180 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
181 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
183 Bel 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
184 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
186 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
187 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
189 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
191 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
193 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
194 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
197 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
201 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
206 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
207 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
208 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
211 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
212 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
213 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
216 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
217 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
218 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
219 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
220 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
223 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
224 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
226 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
227 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
228 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
230 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
12 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
13 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
16 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
20 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
21 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
23 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
41 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
51 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
62 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
66 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
67 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
73 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
84 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
88 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
111 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
139 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
166 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
171 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
174 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
187 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
198 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
206 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
215 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
220 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
224 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
10 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
11 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Bel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
29 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
30 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
32 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
36 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
40 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
42 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
46 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
49 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
50 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
52 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
54 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
58 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
63 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
64 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
65 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
68 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
70 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
72 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
77 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
78 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
81 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
82 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
87 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
90 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
93 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
95 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
98 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
107 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
108 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
110 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
111 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
113 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
114 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
117 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
118 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
119 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
120 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
128 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
132 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
134 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
135 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
138 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
140 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
149 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
150 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
152 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
153 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
155 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
159 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
162 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
163 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
167 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
168 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
172 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
177 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
179 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
181 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
185 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
194 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
195 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
199 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
200 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
201 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
202 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
203 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
204 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
207 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
209 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
210 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
211 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
216 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
217 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
222 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
223 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
225 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
228 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
229 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Danubia Hrub és Most pri Bratislave egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.