v, 2019 október 20. @ 23:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Sokol Rudn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pie 3 : 4 (p) Dru - - -
2 2019.08.14 2 : 4 Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 2 : 0 Alek 5.75 5.47 1.36
4 2019.09.24 Dru 0 : 8 Trnava 26.00 17.75 1.02


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Sokol Rudn


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2019.07.21 Sokol Rudn - : - Kr - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 3.25
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 3

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 43.48% (10/23)
Második 52.17% (12/23)

Sokol Rudn

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
2 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
3 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
4 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
5 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
7 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
8 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
10 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
12 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
13 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
15 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
18 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
22 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
24 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
25 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
26 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
27 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
28 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
29 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
34 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
37 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
39 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
40 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
41 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
42 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
43 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
44 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
45 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
46 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
49 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
51 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
52 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
53 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
55 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
56 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
57 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
58 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
59 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
60 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
61 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
62 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
63 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
64 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
66 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
67 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
69 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
70 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
72 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
74 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
75 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
76 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
78 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
79 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
80 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
82 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
83 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
84 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
85 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
87 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
88 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
89 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
91 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
92 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
93 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
94 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
95 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
96 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
98 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
99 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
100 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
102 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
103 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
104 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
105 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
106 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
109 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
112 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
113 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
114 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
115 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
116 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
117 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
118 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
119 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
120 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
121 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
122 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
124 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
126 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
127 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
128 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
129 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
131 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
132 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
134 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
135 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
136 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
137 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
138 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
139 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
140 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
141 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
142 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
143 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
144 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
146 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
148 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
150 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
151 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
152 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
153 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
154 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
155 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
156 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
158 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
160 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
163 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
164 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
165 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
166 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
168 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
169 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
171 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
172 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
181 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
182 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
183 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
185 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
186 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
187 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
189 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
190 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
193 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
194 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
196 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
197 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
199 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
200 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
202 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
203 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
204 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
205 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
206 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
207 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
209 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
211 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
212 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
214 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
215 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
216 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
217 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
218 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
219 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
223 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
224 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
225 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
7 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
12 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
15 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
19 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
35 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
39 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
43 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
52 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
56 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
60 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
63 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
75 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
76 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
78 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
79 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
80 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
96 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
103 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
104 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
106 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
113 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
122 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
129 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
137 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
141 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
144 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
145 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
154 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
164 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
165 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
171 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
175 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
183 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
185 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
187 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
192 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
199 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
208 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
209 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
213 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
215 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
219 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
222 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
226 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
3 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
5 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
6 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
8 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
10 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
13 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
14 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
16 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
19 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
20 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
22 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
23 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
27 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
28 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
30 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
31 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
32 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
33 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
36 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
37 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
38 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
39 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
41 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
44 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
48 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
49 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
51 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
54 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
56 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
60 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
62 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
71 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
73 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
75 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
76 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
77 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
79 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
80 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
81 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
82 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
84 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
85 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
86 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
89 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
95 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
97 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
98 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
100 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
101 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
102 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
103 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
106 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
109 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
111 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
112 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
113 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
114 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
119 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
120 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
121 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
124 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
125 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
126 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
127 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
128 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
129 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
132 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
133 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
135 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
137 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
138 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
141 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
142 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
143 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
144 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
145 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
146 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
147 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
148 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
149 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
150 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
151 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
152 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
154 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
155 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
157 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
160 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
161 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
163 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
168 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
170 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
172 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
173 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
176 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
180 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
182 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
183 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
184 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
186 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
187 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
190 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
191 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
192 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
194 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
196 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
197 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
199 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
200 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
202 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
203 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
204 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
205 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
207 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
213 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
214 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
215 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
219 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
220 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
222 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
223 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
225 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Sokol Rudn egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.