sze, 2020 július 15. @ 00:19 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Bel

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pie 3 : 4 (p) Dru - - -
2 2019.08.14 2 : 4 Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 2 : 0 Alek 5.75 5.47 1.36
4 2019.09.24 Dru 0 : 8 Trnava 26.00 17.75 1.02


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Bel


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2019.07.21 Stak - : - Bel - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 3.25
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 3

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 43.48% (10/23)
Második 52.17% (12/23)

Bel

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
2 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
4 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
5 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
6 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
7 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
8 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
10 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
11 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
12 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
13 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
14 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
16 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
19 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
20 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
21 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
22 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
23 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
24 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
25 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
26 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
27 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
28 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
29 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
32 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
33 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
34 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
35 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
36 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
37 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
38 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
39 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
40 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
41 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
43 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
44 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
46 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
47 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
48 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
49 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
50 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
51 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
52 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
53 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
54 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
56 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
57 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
58 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
59 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
60 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
61 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
63 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
64 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
67 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
70 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
72 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
74 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
76 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
77 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
78 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
80 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
81 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
82 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
85 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
87 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
88 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
90 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
91 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
92 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
94 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
95 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
96 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
98 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
100 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
104 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
105 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
108 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
110 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
112 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
115 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
116 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
119 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
120 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
121 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
123 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
124 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
126 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
127 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
128 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
130 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
132 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
133 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
135 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
137 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
138 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
139 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
140 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
141 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
142 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
143 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
146 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
147 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
150 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
151 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
152 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
153 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
155 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
156 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
158 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
161 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
162 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
163 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
164 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
166 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
167 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
170 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
171 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
172 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
173 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
174 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
175 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
176 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
179 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
183 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
187 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
188 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
189 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
190 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
191 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
192 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
193 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
196 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
197 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
199 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
201 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
202 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
203 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
204 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
205 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
206 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
207 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
209 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
211 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
212 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
213 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
215 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
216 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
218 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
219 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
220 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
222 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
223 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
224 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
226 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
2 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
4 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
8 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
12 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
19 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
30 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
31 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
32 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
36 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
63 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
68 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
69 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
71 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
76 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
80 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
81 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
89 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
99 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
100 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
111 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
119 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
121 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
127 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
128 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
147 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
149 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
155 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
157 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
166 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
171 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
172 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
175 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
177 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
179 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
189 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
194 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
196 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
199 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
202 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
208 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
218 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
219 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
221 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
2 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
3 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
6 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
7 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
8 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
10 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
11 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
13 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
14 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
19 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
22 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
23 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
24 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
30 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
33 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
34 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
35 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
36 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
37 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
38 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
39 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
43 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
46 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
47 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
52 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
54 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
55 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
58 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
59 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
60 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
62 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
63 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
68 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
69 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
71 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
72 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
74 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
75 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
77 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
78 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
79 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
80 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
81 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
82 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
83 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
84 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
85 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
86 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
87 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
89 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
96 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
97 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
98 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
100 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
104 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
105 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
106 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
107 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
108 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
110 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
111 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
113 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
114 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
117 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
118 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
119 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
120 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
121 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
124 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
125 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
127 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
129 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
130 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
131 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
133 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
134 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
136 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
146 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
147 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
148 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
149 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
151 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
152 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
153 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
154 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
155 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
156 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
158 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
159 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
160 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
161 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
163 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
165 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
166 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
169 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
174 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
177 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
179 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
180 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
181 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
182 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
186 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
187 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
190 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
191 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
194 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
195 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
196 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
197 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
199 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
200 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
201 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
202 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
203 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
208 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
209 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
210 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
212 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
214 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
219 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
220 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
222 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Bel egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.