sze, 2019 szeptember 18. @ 18:19 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Alek

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pie 3 : 4 (p) Dru - - -
2 2019.08.14 2 : 4 Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 2 : 0 Alek 5.75 5.47 1.36


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 43

Alek


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 1 : 4 Alek 3.83 4.47 1.74
2 2019.08.14 Alek 3 : 1 Sol 1.64 5.02 3.53
3 2019.09.11 Dru 2 : 0 Alek 5.75 5.47 1.36


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Dru 2 : 0 Alek 5.75 5.47 1.36

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -1
Teljes 19
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 53.33% (8/15)
Második 40% (6/15)

Alek

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 3.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 1 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (5/11)
Második 54.55% (6/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
3 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
4 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
6 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
7 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
9 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
10 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
11 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
12 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
13 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
14 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
16 Vysok 3 2 1 0 7:2 +5 0 1 2 =1
17 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
19 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
20 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
21 Dru 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
22 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
23 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
26 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
27 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
28 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
29 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
30 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
31 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
32 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
33 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
35 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
36 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
37 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
39 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
40 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
41 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
42 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
43 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Kom 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
46 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
50 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
51 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
52 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
53 Nové Mesto 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
54 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
55 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
56 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
57 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
58 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
59 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
61 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
62 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
63 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
64 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
65 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
66 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
67 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
68 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
69 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
70 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
71 Sl 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
72 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
73 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
75 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
76 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
77 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
78 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
79 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
80 Spartak Medzilaborce 3 3 0 0 11:2 +9 0 1 2 +3
81 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
83 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
86 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
87 Dru 3 3 0 0 10:5 +5 0 1 2 +3
88 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
89 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
90 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
92 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
93 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
96 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Mlados 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 =1
98 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
102 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
103 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
105 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
106 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
107 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
109 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
110 Spi 3 3 0 0 7:3 +4 0 2 1 +3
111 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
115 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
119 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
121 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
123 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
124 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
125 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
127 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
131 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
132 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
133 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
135 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
136 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
138 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
140 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
141 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
143 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
145 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
147 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
148 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
149 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
150 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
152 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
153 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
154 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
155 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
156 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
157 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
161 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
162 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
163 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
165 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
166 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
167 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
168 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
169 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
170 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
171 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
172 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
174 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
175 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
176 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
178 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
179 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
180 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
181 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
182 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
183 Dunajsk 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
184 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
186 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
189 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
190 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
191 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
198 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
202 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
203 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
204 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
205 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
206 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
207 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
208 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
209 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
211 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
213 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
215 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
216 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
218 Dru 3 2 1 0 9:3 +6 0 1 2 +1
219 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
220 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
221 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
222 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
223 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
224 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
226 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
2 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
4 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
11 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
16 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sl 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
22 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
27 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
35 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
37 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Dru 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
39 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
44 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
45 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
46 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
47 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
55 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
77 Dunajsk 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
78 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
81 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
83 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
84 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
92 Vysok 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
93 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
98 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
101 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
104 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
109 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
113 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
118 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
141 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
148 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
150 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
151 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
157 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
159 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
161 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
167 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Spi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
169 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
171 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
179 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
186 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
187 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
196 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
210 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
211 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
213 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
216 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
224 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
2 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
5 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
9 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
10 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
11 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
14 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
16 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
18 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
21 Sl 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
22 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
24 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
26 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
27 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
28 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
29 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
34 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
35 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
38 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
39 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
40 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
42 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
44 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
47 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
48 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
49 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
51 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
52 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
53 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
59 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
61 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
65 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
67 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
70 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
73 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
74 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
75 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
76 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
77 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
78 Kom 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
79 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
81 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
82 Nové Mesto 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
83 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
84 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
86 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
87 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
88 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
89 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
90 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
91 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
92 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
93 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
94 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
97 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
99 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
109 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
110 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
111 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
114 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
115 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
117 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
119 Mlados 3 2 1 0 9:5 +4 0 0 3 =1
120 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
123 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
124 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
128 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
130 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
132 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
133 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
135 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
138 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
140 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
142 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
143 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
144 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
145 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
146 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
147 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
149 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
161 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
162 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
163 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
165 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
166 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
167 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
168 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
169 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
170 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
171 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
172 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
173 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
174 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
175 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
180 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
181 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
182 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
185 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
186 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
189 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
190 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
192 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
196 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
197 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
198 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
199 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
201 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
204 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
209 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
210 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
212 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
213 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
215 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
217 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
218 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
220 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
222 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
224 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
226 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Alek egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.