szo, 2020 augusztus 15. @ 14:17 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. B

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Dru 3 : 1 B - - -
2  2020.08.19 Dru - : - Dolné Vestenice - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 15

B


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Dru 3 : 1 B - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.08.01 Dru 3 : 1 B - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes 15
Tipp Hazai Nyer

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

B

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
2 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
3 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
7 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
8 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
9 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
15 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
16 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
17 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
18 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
19 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
23 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
28 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
29 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
30 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
31 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
35 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
39 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
41 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
42 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
44 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
47 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
48 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
49 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
50 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
52 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
54 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
56 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
57 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
58 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
59 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
61 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
62 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
63 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
64 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
65 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
66 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
67 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
68 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
71 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
72 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
74 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
76 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
79 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
80 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
83 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
84 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
88 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
89 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
93 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
96 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
101 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
104 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
106 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
108 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
109 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
112 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
113 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
115 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
116 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
121 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
124 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
125 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
127 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
129 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
130 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
133 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
134 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
136 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
137 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
141 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
144 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
148 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
149 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
150 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
151 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
152 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
153 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
154 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
155 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
156 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
158 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
159 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
160 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
161 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
163 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
166 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
167 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
169 Bel 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
170 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
172 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
177 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
179 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
180 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
183 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
187 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
188 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
192 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
193 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
195 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
197 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
198 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
199 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
202 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
203 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
204 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
205 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
209 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
210 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
212 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
213 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
214 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
216 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
218 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
222 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
225 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
226 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
227 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
228 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
229 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
230 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
6 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
24 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
36 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
47 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
52 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
58 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
69 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
74 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
114 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
151 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
155 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
156 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
159 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
163 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
172 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
183 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
191 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
197 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
200 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
205 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
227 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
228 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
6 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
14 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
15 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
17 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
21 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
22 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
25 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
27 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
34 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
35 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
37 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
39 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
43 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
48 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
49 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
50 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
53 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
55 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
57 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
58 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
63 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
65 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
66 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
67 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
72 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
75 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
78 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
80 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
83 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
92 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
93 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
95 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
98 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
102 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
103 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
104 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
105 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
112 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
113 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
117 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
119 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
120 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
125 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
128 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
130 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
134 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
135 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
138 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
140 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
144 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
147 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
150 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
152 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
153 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
157 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
162 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
164 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
166 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
170 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
174 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
180 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
184 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
185 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
186 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
187 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
188 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
189 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
191 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
192 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
194 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
195 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
196 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
201 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
205 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
207 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
208 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
210 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
214 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
221 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
222 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
225 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
226 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
227 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
228 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és B egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.