k, 2020 július 14. @ 23:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Pre

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pie 3 : 4 (p) Dru - - -
2 2019.08.14 2 : 4 Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 2 : 0 Alek 5.75 5.47 1.36
4 2019.09.24 Dru 0 : 8 Trnava 26.00 17.75 1.02


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Pre


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Plevn 3 : 1 Pre - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 3.25
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 3

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 43.48% (10/23)
Második 52.17% (12/23)

Pre

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 75% (3/4)
Második 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
2 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
4 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
6 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
7 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
8 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
9 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
10 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
11 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
12 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
15 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
17 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
20 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
22 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
23 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
24 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
25 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
26 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
27 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
28 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
29 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
31 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
32 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
33 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
35 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
36 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
38 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
39 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
40 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
42 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
43 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
44 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
45 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
46 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
48 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
50 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
51 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
52 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
53 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
56 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
57 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
59 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
60 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
61 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
62 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
66 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
67 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
68 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
69 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
70 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
71 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
72 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
73 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
74 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
76 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
77 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
80 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
81 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
82 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
83 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
84 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
85 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
86 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
88 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
89 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
90 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
92 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
93 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
94 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
95 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
96 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
97 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
98 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
99 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
100 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
102 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
104 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
105 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
106 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
107 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
109 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
110 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
113 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
115 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
118 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
119 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
121 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
123 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
124 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
125 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
127 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
128 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
129 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
131 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
133 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
134 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
136 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
137 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
138 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
140 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
141 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
142 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
146 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
149 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
150 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
153 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
155 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
157 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
158 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
160 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
161 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
162 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
163 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
165 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
166 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
167 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
168 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
170 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
171 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
172 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
173 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
174 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
176 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
178 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
179 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
180 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
181 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
183 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
184 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
185 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
186 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
187 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
191 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
192 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
193 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
195 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
196 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
197 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
198 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
199 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
200 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
201 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
204 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
205 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
208 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
209 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
210 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
211 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
214 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
217 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
218 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
219 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
220 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
221 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
222 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
225 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
8 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
10 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
12 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
14 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
22 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
27 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
31 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
32 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
38 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
40 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
46 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
47 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
49 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
51 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
57 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
58 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
64 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
68 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
72 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
73 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
75 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
76 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
77 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
101 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
102 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
107 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
113 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
114 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
116 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
118 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
121 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
126 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
129 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
133 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
138 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
139 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
142 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
156 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
159 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
164 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
171 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
172 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
178 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
179 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
180 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
181 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
187 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
192 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
194 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
195 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
200 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
209 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
210 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
212 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
216 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
217 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
220 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
225 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
226 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
2 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
5 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
6 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
9 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
10 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
11 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
12 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
13 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
15 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
20 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
21 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
22 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
23 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
25 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
27 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
28 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
29 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
31 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
32 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
34 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
35 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
41 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
45 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
46 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
47 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
48 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
51 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
52 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
55 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
56 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
58 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
60 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
64 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
69 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
70 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
71 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
72 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
73 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
74 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
77 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
78 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
79 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
80 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
81 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
83 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
84 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
91 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
92 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
96 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
97 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
99 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
100 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
102 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
105 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
106 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
108 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
109 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
113 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
114 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
116 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
117 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
118 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
119 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
120 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
122 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
123 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
124 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
125 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
126 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
127 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
128 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
129 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
130 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
133 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
134 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
139 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
142 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
143 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
144 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
145 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
146 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
149 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
150 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
151 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
152 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
153 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
155 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
156 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
159 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
162 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
163 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
164 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
165 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
166 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
168 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
169 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
171 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
173 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
175 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
176 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
177 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
179 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
191 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
192 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
193 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
194 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
196 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
197 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
198 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
199 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
200 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
202 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
203 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
204 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
205 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
208 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
211 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
212 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
216 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
219 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
221 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
225 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
226 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Pre egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.