p, 2020 október 02. @ 01:11 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Podbrezova

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Dru 3 : 1 B - - -
2 2020.08.19 Dru 3 : 1 Dolné Vestenice - - -
3 2020.09.16 Dru 0 : 4 Podbrezova - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Podbrezova


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.08.18 Tovarn 0 : 5 Podbrezova 10.50 8.40 1.13
3 2020.09.16 Dru 0 : 4 Podbrezova - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.09.16 Dru 0 : 4 Podbrezova - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -15
Teljes -15
Tipp Hazai Veszít

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 3 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 2 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (4/12)
Második 66.67% (8/12)

Podbrezova

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 100% (2/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 4.50
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 100% (2/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 100% (2/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
4 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
5 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
6 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
8 Nitra 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
9 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
12 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
13 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
14 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
15 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
16 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
17 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
18 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
19 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
21 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
22 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
23 Vranov 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
24 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
25 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
26 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
27 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
28 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
30 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
31 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
32 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
33 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
36 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Oravsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
38 Ružomberok 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
39 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
40 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
41 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
42 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
44 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
45 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
47 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
50 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
51 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
52 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
53 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
54 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
55 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
56 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
57 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Pie 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
60 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
63 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
64 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
65 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
66 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
67 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
69 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
70 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
73 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
75 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
77 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
78 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
79 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
80 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
82 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
83 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
84 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
85 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
86 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
87 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
88 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
89 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
90 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Dunajská Streda 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
97 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
99 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
100 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
101 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
102 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
103 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
104 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
105 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
106 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
108 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
109 Prešov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
110 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
111 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
113 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
116 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
117 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
118 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
119 Dru 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
120 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
121 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
122 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
123 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
125 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
126 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
127 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
129 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
131 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
133 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
136 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
137 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
140 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
141 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
142 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
144 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
145 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
146 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
147 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
149 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
150 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
151 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
152 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
153 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
155 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
157 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
158 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
159 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
160 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
162 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
164 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
165 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
167 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
169 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
170 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
171 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
176 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
177 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
179 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
180 Žilina 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
181 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
182 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
183 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
184 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
185 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
186 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
187 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
188 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
189 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
190 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
191 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
194 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
195 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
196 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
197 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
198 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
201 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
203 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
204 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
205 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
206 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
207 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
208 Kysuck 3 2 0 1 8:6 +2 0 1 2 -1
209 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
211 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
212 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
214 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
215 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
216 Pr 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
217 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
219 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
220 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Trenčín 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
225 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
226 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
227 Michalovce 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
228 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
229 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
230 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
16 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
17 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
18 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Kysuck 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
20 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
25 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
29 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
33 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
39 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
46 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
47 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
53 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
54 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
60 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
61 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
81 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
82 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
90 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
93 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
97 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
101 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Oravsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
109 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
114 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
116 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
121 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Pr 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
132 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
133 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
134 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
137 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
143 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
153 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
155 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Pie 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
168 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Vranov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
173 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
186 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
195 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
196 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
226 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
230 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
3 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
4 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
5 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
7 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
8 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
9 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
11 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
13 Prešov 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
14 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
17 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Kysuck 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
20 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
21 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
23 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
26 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
28 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
29 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
30 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
33 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
34 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
35 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
36 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
39 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
40 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
41 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
43 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
46 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
47 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
48 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
49 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
50 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
52 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
53 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
56 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
57 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
58 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
61 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
62 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
63 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
64 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
65 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
66 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
67 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Michalovce 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
72 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
76 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
79 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
81 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
82 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
83 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
86 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
87 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
92 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
94 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
98 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
99 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
100 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
103 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Oravsk 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
106 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
108 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
109 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
112 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
114 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
117 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
120 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
121 Nitra 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
122 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
124 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
125 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
126 Pr 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
127 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
128 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
130 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
133 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
134 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
135 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
137 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
138 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
140 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
141 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
144 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
145 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Žilina 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
148 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
149 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
151 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
153 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
156 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
158 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Pie 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
160 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
161 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
162 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
163 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
165 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
166 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
167 Dru 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
168 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
169 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
170 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Vranov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
172 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
173 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
174 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
175 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Trenčín 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
184 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
186 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
190 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
193 Dunajská Streda 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
194 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
195 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
196 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
197 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
199 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
201 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
204 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
206 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
208 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
209 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
210 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
214 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
216 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
218 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
219 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Ružomberok 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
221 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
222 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
223 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
225 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
227 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
228 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
229 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
230 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Podbrezova egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.