szo, 2020 augusztus 15. @ 11:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

NM vs. Domino Bratislava LP

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


NM


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 NM 1 : 0 Domino Bratislava LP - - -
2  2020.08.18 Rača - : - NM - - -
2  2020.08.19 NM - : - Rača - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 15

Domino Bratislava LP


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 NM 1 : 0 Domino Bratislava LP - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.08.01 NM 1 : 0 Domino Bratislava LP - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes 15
Tipp Hazai Nyer

NM

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)

Domino Bratislava LP

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
2 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
4 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
7 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
8 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
10 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
11 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
12 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
13 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
14 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
15 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
19 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
22 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
26 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
30 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
34 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
36 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
37 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
41 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
44 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
45 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
46 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
48 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
49 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
50 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
51 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
52 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
53 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
55 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
57 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
58 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
59 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
60 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
62 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
66 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Bel 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
69 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
74 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
77 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
79 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
80 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
85 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
87 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
88 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
89 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
90 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
91 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
93 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
94 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
95 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
103 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
104 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
105 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
109 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
111 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
112 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
113 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
114 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
115 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
117 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
125 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
126 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
127 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
129 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
130 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
131 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
132 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
134 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
135 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
136 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
143 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
144 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
145 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
148 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
151 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
152 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
154 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
157 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
158 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
159 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
160 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
162 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
163 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
165 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
169 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
172 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
174 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
177 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
178 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
179 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
180 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
182 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
184 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
185 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
186 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
187 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
188 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
191 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
192 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
193 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
195 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
196 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
197 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
198 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
200 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
201 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
204 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
206 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
207 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
210 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
211 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
213 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
214 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
216 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
218 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
219 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
223 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
225 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
226 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
227 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
228 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
12 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
17 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
21 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
38 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
40 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
50 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
51 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
59 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
62 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
67 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
110 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
130 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
131 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
133 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
138 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
183 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
184 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
189 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
201 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
205 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
207 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
3 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
5 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
6 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
13 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
18 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
20 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
25 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
28 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
29 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
34 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
36 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
41 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
45 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
49 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
52 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
54 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
58 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
63 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
64 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
65 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
67 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
70 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
71 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
83 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
85 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
86 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
88 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
89 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
90 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
91 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
93 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
94 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
99 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
103 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
109 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
112 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
116 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
121 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
127 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
129 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
133 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
136 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
138 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
147 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
149 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
154 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
155 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
156 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
160 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
163 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
164 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
166 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
167 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
168 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
169 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
170 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
174 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
180 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
182 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
185 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
190 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
192 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
194 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
195 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
196 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
198 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
199 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
200 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
202 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
204 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
208 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
210 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
211 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
212 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
223 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
224 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
225 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
226 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
227 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
228 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
229 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul NM és Domino Bratislava LP egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.