p, 2020 február 28. @ 03:36 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sl vs. Dolná Ždaňa Sokol

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Sl


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Ge 1 : 4 Sl - - -
2 2019.08.21 Medzev 1 : 2 Sl 2.79 4.40 2.09
3 2019.09.10 Sl 2 : 1 (p) Michalovce 14.25 9.46 1.09
4 2019.10.09 Sl 0 : 3 Dolná Ždaňa Sokol 15.44 8.31 1.11


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Dolná Ždaňa Sokol


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Selce 0 : 9 Dolná Ždaňa Sokol 45.50 14.75 1.01
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14
4 2019.10.09 Sl 0 : 3 Dolná Ždaňa Sokol 15.44 8.31 1.11
1/8 2019.11.14 Dolná Ždaňa Sokol 0 : 1 Zlaté Moravce 2.39 3.17 2.77


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.10.09 Sl 0 : 3 Dolná Ždaňa Sokol 15.44 8.31 1.11

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Sl

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 0% (0/4) 100% (4/4)
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 3 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 75% (3/4)
Döntetlen 75% (3/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 35.71% (5/14)
Második 57.14% (8/14)

Dolná Ždaňa Sokol

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 4.25
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 4.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (3/3) 33.33% (1/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 52.63% (10/19)
Második 47.37% (9/19)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
3 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
5 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
7 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
8 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
9 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
11 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
12 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
13 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
14 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
15 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
17 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
18 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
20 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
21 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
22 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
24 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
25 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
26 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
27 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
28 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
30 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
31 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
32 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
33 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
34 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
35 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
36 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
37 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
40 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
41 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
42 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
43 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
44 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
45 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
46 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
47 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
48 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
49 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
51 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
52 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
53 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
56 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
62 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
65 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
68 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
69 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
71 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
72 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
77 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
79 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
81 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
82 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
83 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
84 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
87 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
88 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
92 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
93 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
94 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
95 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
97 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
98 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
99 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
100 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
101 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
102 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
103 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
106 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
108 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
110 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
111 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
113 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
114 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
115 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
116 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
117 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
119 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
120 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
121 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
122 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
124 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
125 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
126 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
127 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
128 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
129 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
130 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
132 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
133 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
135 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
136 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
137 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
138 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
140 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
141 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
142 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
143 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
144 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
145 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
146 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
147 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
149 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
150 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
152 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
154 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
155 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
157 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
158 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
159 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
160 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
162 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
163 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
164 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
166 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
168 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
169 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
173 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
174 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
176 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
177 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
178 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
179 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
180 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
181 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
182 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
184 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
185 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
187 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
188 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
190 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
191 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
192 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
193 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
194 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
195 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
196 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
197 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
198 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
200 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
201 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
203 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
204 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
205 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
206 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
207 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
208 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
209 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
210 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
211 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
213 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
214 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
216 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
219 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
223 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
224 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
225 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
5 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
9 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
11 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
19 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
24 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
26 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
28 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
30 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
38 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
40 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
50 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
51 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
57 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
61 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
69 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
73 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
76 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
78 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
80 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
83 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
90 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
98 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
114 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
115 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
117 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
119 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
121 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
123 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
128 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
130 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
137 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
138 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
145 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
148 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
159 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
167 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
172 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
178 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
179 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
183 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
184 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
186 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
187 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
188 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
194 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
197 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
202 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
204 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
208 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
210 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
212 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
2 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
3 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
5 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
7 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
8 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
9 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
11 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
13 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
14 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
16 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
17 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
18 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
19 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
20 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
21 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
25 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
30 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
31 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
37 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
38 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
40 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
41 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
44 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
47 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
48 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
49 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
50 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
53 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
55 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
56 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
57 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
58 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
60 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
61 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
62 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
64 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
65 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
69 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
72 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
74 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
77 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
79 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
80 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
81 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
83 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
86 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
87 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
91 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
92 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
93 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
95 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
96 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
98 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
101 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
102 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
104 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
111 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
112 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
114 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
115 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
116 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
117 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
118 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
119 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
120 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
121 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
122 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
124 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
127 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
128 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
131 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
133 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
135 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
139 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
140 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
142 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
143 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
145 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
152 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
153 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
154 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
156 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
157 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
162 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
163 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
164 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
167 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
168 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
169 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
170 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
171 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
172 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
175 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
176 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
178 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
179 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
181 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
184 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
185 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
186 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
187 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
189 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
190 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
192 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
194 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
196 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
197 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
198 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
199 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
204 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
207 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
210 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
212 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
213 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
214 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
215 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
217 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
220 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
222 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
223 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
224 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
226 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Sl és Dolná Ždaňa Sokol egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.