sze, 2020 június 03. @ 07:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Stre vs. Start Hrabu

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Stre


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Vr 1 : 4 Stre 3.25 4.40 1.91
2 2019.08.14 Stre 5 : 0 Tvrdo - - -
3 2019.09.11 Stre 1 : 10 Banská Bystrica 33.50 12.25 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Start Hrabu


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Start Hrabu 5 : 0 Ve 2.15 4.60 2.40
2 2019.08.14 Start Hrabu 1 : 3 St. Lubovna 3.66 5.12 1.61


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 12
Tipp Hazai Nyer

Stre

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 3.67
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 2 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 52.38% (11/21)
Második 47.62% (10/21)

Start Hrabu

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
2 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
3 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
4 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
7 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
10 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
11 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
14 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
15 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
16 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
17 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
18 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
20 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
21 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
24 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
25 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
29 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
32 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
33 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
34 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
35 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
36 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
39 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
40 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
41 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
42 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
43 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
44 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
45 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
47 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
48 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
49 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
50 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
51 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
52 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
53 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
55 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
56 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
57 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
59 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
60 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
61 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
62 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
63 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
64 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
65 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
66 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
67 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
68 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
69 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
70 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
73 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
76 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
77 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
78 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
79 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
81 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
82 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
84 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
85 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
90 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
91 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
93 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
94 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
96 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
97 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
98 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
100 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
101 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
102 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
103 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
105 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
106 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
108 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
109 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
110 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
111 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
112 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
113 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
115 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
116 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
117 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
118 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
119 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
120 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
121 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
123 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
126 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
128 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
129 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
130 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
131 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
132 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
133 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
134 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
136 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
138 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
140 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
141 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
142 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
143 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
144 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
145 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
146 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
148 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
150 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
152 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
154 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
155 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
156 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
157 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
158 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
159 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
160 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
163 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
164 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
169 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
172 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
173 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
175 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
176 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
177 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
180 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
182 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
183 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
184 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
186 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
187 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
189 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
191 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
192 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
193 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
194 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
195 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
196 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
197 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
199 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
201 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
202 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
203 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
205 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
206 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
207 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
208 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
209 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
210 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
211 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
214 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
215 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
218 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
219 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
220 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
221 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
222 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
223 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
224 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
226 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
6 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
8 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
9 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
22 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
23 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
25 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
26 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
34 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
36 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
41 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
48 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
58 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
60 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
61 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
62 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
64 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
66 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
72 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
80 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
84 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
86 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
88 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
89 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
104 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
117 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
118 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
120 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
121 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
123 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
131 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
137 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
141 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
142 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
145 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
151 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
153 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
154 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
173 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
175 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
180 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
188 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
196 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
197 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
198 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
201 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
203 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
210 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
211 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
217 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
218 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
223 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
226 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
3 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
6 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
8 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
9 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
10 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
11 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
12 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
15 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
18 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
19 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
20 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
22 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
24 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
25 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
26 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
28 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
29 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
31 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
32 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
34 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
36 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
37 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
38 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
40 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
44 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
48 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
49 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
55 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
56 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
58 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
59 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
60 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
61 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
63 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
65 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
66 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
67 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
68 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
72 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
75 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
76 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
77 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
79 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
84 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
85 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
87 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
88 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
91 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
94 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
96 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
98 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
100 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
101 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
106 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
108 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
109 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
111 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
113 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
115 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
116 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
117 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
118 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
120 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
121 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
123 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
124 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
125 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
127 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
128 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
129 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
130 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
131 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
132 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
133 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
134 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
138 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
139 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
141 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
142 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
148 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
150 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
151 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
152 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
154 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
156 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
157 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
158 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
159 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
160 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
164 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
167 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
168 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
170 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
171 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
172 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
174 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
175 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
176 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
178 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
180 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
182 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
184 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
185 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
187 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
188 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
189 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
191 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
201 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
202 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
205 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
208 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
210 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
211 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
213 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
214 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
215 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
218 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
219 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
220 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
221 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
222 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
223 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
224 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
225 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
226 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Stre és Start Hrabu egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.