k, 2020 szeptember 29. @ 03:09 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Stre vs. Sa

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Stre


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Stre 0 : 3 3.25 4.47 1.75


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Sa


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Sa 0 : 4 Ve - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Stre

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Sa

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/4)
Második 0% (0/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
2 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
3 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
5 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
6 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
8 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
9 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
10 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
11 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
12 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
13 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
14 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
16 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
17 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
19 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
22 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
23 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
24 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
26 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
28 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
31 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
32 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
33 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
34 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
35 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
38 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
39 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
40 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
41 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
42 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
45 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
46 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
47 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
48 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
49 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
50 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
51 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
52 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
53 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
55 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
56 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
57 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
58 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
59 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
62 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
63 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
64 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
65 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
66 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
67 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
68 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
69 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
71 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
72 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
74 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
75 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
76 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
78 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
79 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
80 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
81 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
82 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
83 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
86 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
87 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
90 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
91 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
92 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
93 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
94 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
95 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
96 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
99 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
104 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
106 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
107 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
108 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
109 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
110 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
111 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
112 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
113 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
114 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
116 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
117 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
119 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
124 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
125 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
127 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
128 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
129 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
130 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
132 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
135 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
136 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
137 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
139 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
140 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
142 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
144 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
145 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
146 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
147 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
149 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
150 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
151 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
153 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
155 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
156 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
157 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
158 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
159 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
160 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
161 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
162 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
165 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
167 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
169 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
170 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
171 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
172 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
175 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
177 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
178 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
179 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
181 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
182 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
183 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
184 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
186 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
187 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
188 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
189 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
190 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
191 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
192 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
193 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
194 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
198 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
199 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
201 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
203 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
204 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
205 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
206 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
207 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
208 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
209 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
210 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
211 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
212 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
213 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
215 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
217 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
219 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
220 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
221 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
223 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
224 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
225 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
227 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
229 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
230 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
29 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
34 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
43 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
45 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
46 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
48 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
50 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
53 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
54 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
56 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
59 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
68 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
73 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
75 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
80 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
94 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
98 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
106 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
111 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
117 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
118 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
121 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
125 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
128 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
134 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
143 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
145 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
150 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
160 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
162 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
165 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
166 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
171 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
176 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
178 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
188 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
193 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
198 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
209 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
215 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
223 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
226 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
228 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
229 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
2 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
3 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
4 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
5 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
7 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
9 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
11 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
16 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
17 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
19 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
20 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
21 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
22 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
23 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
24 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
25 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
26 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
27 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
28 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
29 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
30 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
31 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
32 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
33 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
34 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
37 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
40 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
42 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
44 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
45 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
47 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
48 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
49 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
50 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
52 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
53 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
55 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
57 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
59 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
61 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
62 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
63 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
66 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
67 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
68 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
69 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
75 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
76 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
78 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
79 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
80 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
81 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
83 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
85 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
86 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
88 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
89 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
90 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
91 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
92 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
93 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
97 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
100 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
102 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
105 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
106 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
111 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
112 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
113 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
116 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
117 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
119 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
124 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
126 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
129 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
131 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
133 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
134 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
136 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
138 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
142 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
146 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
147 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
148 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
150 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
151 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
153 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
154 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
155 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
156 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
158 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
159 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
162 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
163 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
164 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
165 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
166 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
168 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
169 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
170 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
171 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
173 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
174 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
175 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
177 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
178 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
182 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
184 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
187 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
189 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
190 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
191 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
192 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
194 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
195 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
196 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
197 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
200 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
201 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
202 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
205 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
208 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
210 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
219 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
221 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
222 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
223 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
225 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
227 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
228 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
230 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Stre és Sa egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.