k, 2020 szeptember 29. @ 03:19 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Stre vs. Javorn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Stre


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Stre 0 : 3 3.25 4.47 1.75


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Javorn


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.05 0 : 3 Javorn 4.22 5.41 1.46
2 2020.08.26 Javorn 2 : 1 ot(p) Bánová - - -
3 2020.09.16 Javorn 1 : 2 Sereď 11.83 7.18 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -24
Tipp Hazai Veszít

Stre

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Javorn

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 3 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (3/9)
Második 55.56% (5/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
2 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
4 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
5 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
6 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
7 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
8 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
9 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
11 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
13 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
14 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
15 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
17 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
18 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
21 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
22 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
23 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
24 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
25 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
26 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
28 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
30 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
31 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
32 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
33 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
34 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
36 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
37 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
39 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
40 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
41 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
42 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
43 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
47 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
48 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
52 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
53 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
54 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
55 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
56 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
57 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
58 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
59 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
60 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
61 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
63 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
65 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
68 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
69 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
70 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
71 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
73 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
75 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
76 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
79 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
80 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
81 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
82 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
83 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
84 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
85 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
87 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
88 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
89 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
90 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
91 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
92 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
93 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
96 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
97 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
99 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
101 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
102 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
103 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
104 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
105 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
106 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
107 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
108 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
109 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
111 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
114 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
118 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
119 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
120 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
121 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
122 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
125 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
126 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
127 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
128 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
129 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
131 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
132 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
134 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
136 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
137 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
138 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
139 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
140 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
141 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
142 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
144 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
146 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
148 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
150 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
154 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
158 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
159 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
160 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
162 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
163 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
164 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
166 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
168 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
169 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
170 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
173 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
174 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
175 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
176 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
178 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
179 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
180 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
181 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
182 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
183 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
184 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
185 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
188 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
189 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
190 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
191 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
192 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
193 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
194 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
195 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
196 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
197 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
198 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
199 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
200 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
202 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
203 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
204 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
206 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
207 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
209 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
210 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
211 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
213 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
215 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
217 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
218 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
219 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
220 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
221 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
222 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
223 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
224 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
226 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
227 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
229 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
230 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
6 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
17 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
25 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
28 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
34 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
35 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
43 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
57 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
62 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
64 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
66 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
71 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
76 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
78 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
86 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
97 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
102 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
106 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
108 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
118 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
120 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
123 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
125 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
135 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
146 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
156 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
157 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
163 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
169 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
174 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
177 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
182 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
183 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
185 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
188 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
196 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
207 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
215 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
216 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
222 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
227 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
228 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
229 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
2 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
5 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
6 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
9 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
10 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
11 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
13 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
14 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
17 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
18 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
19 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
21 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
24 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
29 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
30 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
31 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
32 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
33 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
34 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
36 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
38 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
40 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
42 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
45 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
46 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
49 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
51 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
53 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
55 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
57 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
58 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
59 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
61 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
62 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
63 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
64 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
65 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
66 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
67 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
69 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
70 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
73 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
74 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
75 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
77 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
78 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
79 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
81 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
82 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
89 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
91 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
92 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
94 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
95 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
96 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
97 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
98 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
99 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
101 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
107 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
109 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
114 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
118 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
120 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
121 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
124 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
126 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
129 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
130 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
131 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
133 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
135 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
136 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
138 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
139 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
141 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
144 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
145 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
147 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
148 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
149 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
150 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
151 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
152 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
153 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
154 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
155 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
156 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
157 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
158 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
160 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
162 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
163 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
164 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
166 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
170 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
174 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
175 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
177 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
178 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
179 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
181 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
182 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
183 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
184 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
187 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
188 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
189 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
190 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
195 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
196 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
197 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
199 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
203 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
205 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
206 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
207 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
211 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
213 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
214 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
216 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
218 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
219 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
220 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
221 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
222 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
224 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
226 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
227 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
228 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
229 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
230 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Stre és Javorn egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.