sze, 2019 szeptember 18. @ 17:22 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Stre vs. Banská Bystrica

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Stre


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Vr 1 : 4 Stre 3.25 4.40 1.91
2 2019.08.14 Stre 5 : 0 Tvrdo - - -
3 2019.09.11 Stre 1 : 10 Banská Bystrica 33.50 12.25 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Banská Bystrica


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.13 Brezno 1 : 3 Banská Bystrica 22.50 12.50 1.05
3 2019.09.11 Stre 1 : 10 Banská Bystrica 33.50 12.25 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Stre 1 : 10 Banská Bystrica 33.50 12.25 1.03

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -24
Teljes -12
Tipp Hazai Veszít

Stre

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 3.67
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 2 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 52.38% (11/21)
Második 47.62% (10/21)

Banská Bystrica

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 6.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 7.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 46.67% (7/15)
Második 53.33% (8/15)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
2 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
4 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
6 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
7 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
12 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
15 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
16 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
19 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
20 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
23 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
25 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
26 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
27 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
28 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
29 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
30 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
31 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
33 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
35 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
36 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
37 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
38 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
39 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
40 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
42 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
44 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
45 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
48 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
49 Trenčianske Stankovce 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
50 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
53 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
54 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
58 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
61 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
64 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
65 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
66 Dunajsk 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
67 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
68 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
70 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
71 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
72 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
73 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
74 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
79 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
80 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
82 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
83 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
85 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
86 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
87 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
89 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
90 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
93 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
94 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
96 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
98 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
99 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
101 Dru 3 2 1 0 9:3 +6 0 1 2 +1
102 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
103 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
104 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
105 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
106 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
107 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
109 Dru 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
110 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
112 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
114 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
115 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
118 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
119 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
120 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
121 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
122 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
124 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
126 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
128 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
129 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
130 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
131 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
132 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
133 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
134 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
136 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
137 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Vysok 3 2 1 0 7:2 +5 0 1 2 =1
139 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
141 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
142 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
144 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
145 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
146 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
147 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
148 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
149 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
150 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
151 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
152 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
153 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
154 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
155 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
156 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
158 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
159 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
160 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
161 Nové Mesto 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
162 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
163 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
164 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
165 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
167 Spartak Medzilaborce 3 3 0 0 11:2 +9 0 1 2 +3
168 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
171 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
172 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
174 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
175 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
176 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
177 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Sl 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
179 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
180 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
183 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
185 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
186 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
188 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
189 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
192 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
195 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
196 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
197 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
198 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
199 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
200 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
201 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
202 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
205 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Mlados 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 =1
207 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
209 Dru 3 3 0 0 10:5 +5 0 1 2 +3
210 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
211 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
212 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
213 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
214 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
215 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
216 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
218 Spi 3 3 0 0 7:3 +4 0 2 1 +3
219 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
223 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
225 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
226 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
2 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
10 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
12 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
21 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
22 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
29 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
41 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
47 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
48 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Spi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
56 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
58 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
73 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
78 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
79 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
80 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
92 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
97 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
99 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
109 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
110 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
119 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Dru 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
126 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Sl 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
133 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
134 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
135 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
138 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
142 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
146 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
151 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
154 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
157 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
158 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
162 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
163 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
165 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
187 Dunajsk 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
188 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
190 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
193 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
194 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
195 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
196 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
204 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
205 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
209 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Vysok 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
225 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
3 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
4 Mlados 3 2 1 0 9:5 +4 0 0 3 =1
5 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
6 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
7 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
9 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
14 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
17 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
18 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
19 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
20 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
22 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
24 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
27 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
28 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
31 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
32 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
33 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
35 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
36 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
42 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
47 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
49 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
51 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
53 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
54 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
55 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
56 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
58 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
59 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
62 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
66 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
67 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
68 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
71 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
76 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
79 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
80 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
81 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
82 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
84 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
89 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
91 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
93 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
95 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
96 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
97 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
98 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
99 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
100 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
102 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
103 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
104 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
106 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
109 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
110 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
111 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
113 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
114 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
115 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
119 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
120 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
121 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
122 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
123 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
126 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
128 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
129 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
132 Sl 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
133 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
134 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
135 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
136 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
137 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
138 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
139 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
140 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
146 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
149 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
150 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
152 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
156 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
157 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
159 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
160 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
161 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
162 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
164 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
169 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
170 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
171 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
172 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
174 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
178 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
180 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
181 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
184 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
185 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
186 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
188 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
190 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
191 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
193 Nové Mesto 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
194 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
195 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
196 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
197 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
199 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
201 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
202 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
203 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
204 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
206 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
207 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
208 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
209 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
210 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
211 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
212 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
219 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
222 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
223 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
226 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Stre és Banská Bystrica egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.