k, 2019 október 15. @ 12:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Spi vs. Iskra Hn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Spi


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Levo 3 : 4 Spi - - -
2 2019.08.21 Gelnica 0 : 2 Spi - - -
3 2019.09.11 Spi 1 : 0 Podbrezova - - -
4 2019.09.25 Spi 0 : 3 Poprad 7.37 5.13 1.32


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Iskra Hn


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Iskra Hn 0 : 2 Hajn - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Spi

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Iskra Hn

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
2 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
3 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
4 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
5 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
6 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
7 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
9 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
10 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
11 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
13 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
14 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
15 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
17 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
18 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
19 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
20 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
21 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
22 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
23 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
24 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
25 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
26 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
28 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
29 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
30 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
32 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
33 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
34 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
35 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
36 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
39 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
42 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
43 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
44 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
45 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
46 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
47 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
48 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
49 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
50 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
51 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
52 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
53 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
55 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
57 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
58 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
59 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
61 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
62 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
64 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
65 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
66 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
67 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
68 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
69 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
70 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
71 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
72 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
73 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
74 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
76 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
78 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
80 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
81 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
82 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
83 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
84 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
85 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
86 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
89 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
91 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
95 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
96 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
97 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
99 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
100 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
101 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
102 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
103 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
108 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
112 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
113 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
114 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
116 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
117 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
119 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
120 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
123 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
124 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
126 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
127 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
128 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
129 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
131 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
133 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
134 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
135 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
137 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
138 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
140 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
142 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
143 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
145 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
146 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
147 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
148 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
149 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
150 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
151 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
155 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
156 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
157 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
158 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
159 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
160 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
161 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
162 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
163 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
164 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
166 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
168 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
169 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
171 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
172 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
175 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
179 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
181 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
182 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
183 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
184 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
185 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
186 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
187 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
192 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
195 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
197 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
198 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
199 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
200 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
201 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
202 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
205 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
207 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
208 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
209 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
211 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
212 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
213 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
214 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
215 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
216 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
217 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
218 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
219 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
220 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
222 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
223 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
225 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
226 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
5 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
6 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
8 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
10 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
16 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
23 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
25 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
26 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
33 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
34 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
36 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
43 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
45 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
52 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
60 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
65 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
67 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
71 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
74 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
75 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
81 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
83 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
84 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
96 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
101 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
115 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
130 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
138 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
139 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
143 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
145 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
153 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
154 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
156 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
161 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
164 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
165 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
169 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
175 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
183 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
191 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
193 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
196 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
208 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
212 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
216 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
219 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
3 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
4 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
5 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
6 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
7 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
9 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
10 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
11 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
12 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
13 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
15 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
16 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
19 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
23 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
25 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
27 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
28 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
29 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
30 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
31 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
32 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
33 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
36 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
39 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
41 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
42 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
43 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
44 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
45 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
50 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
51 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
54 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
55 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
56 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
57 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
59 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
60 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
63 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
64 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
65 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
67 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
68 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
71 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
72 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
73 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
74 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
75 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
76 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
77 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
78 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
79 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
80 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
81 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
82 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
84 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
85 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
87 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
90 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
91 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
94 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
97 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
99 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
100 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
102 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
103 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
106 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
110 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
112 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
113 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
114 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
116 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
117 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
120 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
121 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
122 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
124 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
126 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
127 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
129 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
130 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
131 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
133 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
134 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
135 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
137 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
143 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
144 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
145 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
149 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
150 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
152 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
153 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
154 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
155 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
157 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
158 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
160 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
162 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
163 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
165 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
166 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
167 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
168 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
170 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
171 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
172 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
175 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
178 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
179 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
183 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
184 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
186 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
187 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
188 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
189 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
191 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
192 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
194 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
195 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
196 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
197 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
198 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
201 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
205 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
206 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
207 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
210 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
212 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
216 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
218 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
221 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul Spi és Iskra Hn egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.