sze, 2020 április 08. @ 03:53 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Spi vs. Slovan

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Spi


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Levo 3 : 4 Spi - - -
2 2019.08.21 Gelnica 0 : 2 Spi - - -
3 2019.09.11 Spi 1 : 0 Podbrezova - - -
4 2019.09.25 Spi 0 : 3 Poprad 7.37 5.13 1.32


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Slovan


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 3 : 2 ot(p) Slovan - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Spi

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Slovan

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 40% (2/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
2 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
3 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
5 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
6 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
7 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
9 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
10 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
12 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
13 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
14 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
17 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
18 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
19 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
20 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
23 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
24 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
26 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
27 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
29 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
31 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
32 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
33 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
35 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
37 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
38 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
40 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
41 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
44 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
45 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
47 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
48 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
49 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
50 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
53 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
56 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
57 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
58 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
59 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
60 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
61 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
64 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
67 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
68 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
70 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
72 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
73 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
74 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
75 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
76 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
77 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
78 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
82 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
85 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
86 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
88 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
89 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
90 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
92 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
93 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
94 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
96 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
97 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
98 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
99 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
100 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
101 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
104 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
105 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
106 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
107 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
108 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
111 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
112 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
115 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
116 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
117 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
118 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
119 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
120 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
121 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
122 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
123 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
124 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
125 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
126 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
128 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
129 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
131 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
132 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
133 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
134 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
135 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
136 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
137 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
138 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
139 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
140 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
141 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
142 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
144 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
145 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
146 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
147 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
148 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
149 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
151 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
152 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
153 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
155 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
158 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
159 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
161 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
162 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
164 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
165 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
167 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
168 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
170 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
172 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
173 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
174 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
175 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
176 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
177 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
179 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
182 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
184 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
185 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
186 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
187 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
188 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
189 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
190 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
192 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
193 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
194 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
197 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
198 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
201 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
202 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
205 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
206 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
207 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
209 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
211 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
212 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
213 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
215 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
216 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
217 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
219 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
220 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
221 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
222 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
223 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
225 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
7 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
11 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
12 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
19 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
27 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
31 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
37 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
41 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
43 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
49 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
54 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
60 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
64 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
66 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
74 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
80 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
81 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
84 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
94 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
98 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
106 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
108 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
116 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
117 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
118 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
120 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
124 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
125 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
131 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
138 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
141 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
142 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
146 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
147 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
148 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
154 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
168 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
169 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
171 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
174 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
175 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
177 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
179 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
180 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
186 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
187 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
188 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
195 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
198 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
199 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
208 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
211 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
217 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
225 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
2 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
4 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
5 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
6 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
7 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
9 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
12 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
13 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
14 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
16 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
18 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
19 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
21 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
22 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
31 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
32 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
33 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
35 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
36 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
38 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
40 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
41 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
42 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
43 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
44 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
45 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
46 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
52 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
54 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
57 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
61 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
64 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
66 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
67 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
69 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
73 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
76 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
78 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
80 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
82 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
83 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
84 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
85 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
87 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
89 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
90 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
94 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
95 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
96 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
98 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
99 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
102 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
104 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
106 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
107 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
108 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
111 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
114 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
116 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
117 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
118 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
120 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
121 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
122 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
123 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
124 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
126 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
129 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
131 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
134 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
135 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
137 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
138 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
142 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
143 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
144 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
145 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
147 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
149 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
151 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
155 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
156 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
157 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
158 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
160 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
163 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
164 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
166 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
169 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
170 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
172 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
173 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
175 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
177 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
178 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
179 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
180 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
182 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
184 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
185 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
187 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
188 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
190 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
191 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
192 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
193 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
194 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
195 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
197 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
198 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
199 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
200 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
208 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
209 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
210 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
213 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
214 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
215 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
216 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
218 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
220 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
223 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
224 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Spi és Slovan egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.