sze, 2020 szeptember 23. @ 07:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Spi vs. Trebišov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Spi


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Harichovce 0 : 3 Spi 3.22 4.71 1.73
2 2020.08.19 Krompachy 1 : 2 Spi - - -
3 2020.09.16 Spi 2 : 1 Trebišov 4.04 4.03 1.65


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 43

Trebišov


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.08.19 Gelnica 0 : 2 Trebišov - - -
3 2020.09.16 Spi 2 : 1 Trebišov 4.04 4.03 1.65


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.09.16 Spi 2 : 1 Trebišov 4.04 4.03 1.65

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -1
Teljes 27
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Spi

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 3 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 55.56% (5/9)
Második 44.44% (4/9)

Trebišov

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 20% (1/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
2 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
3 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
7 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
11 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
12 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
14 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
15 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
16 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
17 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
18 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
19 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
20 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
23 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
26 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
27 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
28 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
29 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
30 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
32 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
33 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
36 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
38 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
39 Ban 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
40 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
42 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
43 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
44 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
45 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
47 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
48 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
49 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
50 Ve 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
51 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
52 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
54 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
55 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
56 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
58 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
60 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
62 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
64 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
65 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
70 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
73 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
74 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
76 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
78 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
79 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
80 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
83 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
84 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
85 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
86 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
87 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
88 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
89 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
90 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
91 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
92 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
93 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
94 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
95 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
96 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
97 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
99 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
100 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
101 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
102 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
103 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
104 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
105 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
106 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
107 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
108 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
110 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
112 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
113 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
115 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
116 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
119 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
123 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
124 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
127 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
128 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
129 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
130 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
131 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
133 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
134 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
135 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
137 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
141 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
142 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
143 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
144 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
145 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
146 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
147 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
148 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
149 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
150 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
153 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
154 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
155 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
157 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
158 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
159 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
160 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
161 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
162 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
164 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
165 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
167 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
169 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
171 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
175 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
177 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
178 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
180 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
181 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
182 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
183 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
184 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
186 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
187 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
188 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
189 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
193 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
194 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
195 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
196 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
198 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
201 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
202 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
203 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
206 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
207 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
208 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
209 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
210 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
212 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
213 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
214 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
217 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
218 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
220 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
221 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
222 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
223 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
224 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
225 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
226 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
227 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
228 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
229 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
230 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
8 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
12 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
20 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
21 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
27 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
30 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
31 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
33 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
58 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
62 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
67 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
80 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
81 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
83 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
87 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
89 Ve 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
90 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
93 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
96 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
100 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
104 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
105 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
108 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
118 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
126 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
130 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
132 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
139 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
147 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
153 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
166 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
167 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
170 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
175 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
203 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
206 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
207 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
208 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
220 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
222 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
227 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
228 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
230 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
2 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
3 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
4 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
5 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
7 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
8 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
10 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
11 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
13 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
14 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
15 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
16 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
19 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
21 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
23 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
28 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
30 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
31 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
35 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
38 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
40 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
42 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
43 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
45 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
48 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
49 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
50 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
52 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
56 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
59 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
60 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
61 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
63 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
64 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
65 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
66 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
67 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
69 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
70 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
71 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
73 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
74 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
77 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
78 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
82 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
86 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
87 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
89 Ve 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
90 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
92 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
93 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
95 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
97 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
98 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
99 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
100 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
101 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
105 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
106 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
107 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
108 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
109 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
112 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
113 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
114 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
117 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
118 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
122 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
124 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
125 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
126 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
129 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
131 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
132 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
133 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
134 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
135 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
136 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
137 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
139 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
141 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
144 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
146 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
147 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
148 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
150 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
152 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
153 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
155 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
159 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
160 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
161 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
165 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
166 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
172 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
174 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
175 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
176 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
178 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
179 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
180 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
184 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
187 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
190 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
193 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
195 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
196 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
197 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
199 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
200 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
201 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
202 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
203 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
205 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
206 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
207 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
208 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
209 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
211 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
213 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
216 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
217 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
218 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
219 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
220 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
223 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
224 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
226 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
227 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
228 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
229 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Spi és Trebišov egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.