cs, 2020 február 27. @ 14:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Spi vs. Podbrezova

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Spi


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Levo 3 : 4 Spi - - -
2 2019.08.21 Gelnica 0 : 2 Spi - - -
3 2019.09.11 Spi 1 : 0 Podbrezova - - -
4 2019.09.25 Spi 0 : 3 Poprad 7.37 5.13 1.32


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Podbrezova


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.28 Rud 1 : 3 Podbrezova 19.00 10.83 1.06
3 2019.09.11 Spi 1 : 0 Podbrezova - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Spi 1 : 0 Podbrezova - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -4
Teljes 16
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Spi

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Podbrezova

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
2 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
3 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
4 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
5 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
6 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
7 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
10 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
14 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
15 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
16 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
17 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
18 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
19 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
20 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
21 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
22 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
24 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
26 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
27 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
30 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
31 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
34 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
35 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
37 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
38 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
40 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
42 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
44 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
45 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
46 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
48 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
49 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
51 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
52 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
53 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
54 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
56 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
58 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
59 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
60 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
62 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
63 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
65 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
66 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
67 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
68 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
69 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
70 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
71 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
73 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
74 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
75 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
76 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
77 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
78 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
79 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
80 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
81 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
83 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
84 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
87 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
88 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
89 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
90 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
91 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
92 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
94 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
95 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
96 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
97 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
98 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
100 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
102 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
103 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
104 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
106 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
107 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
109 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
110 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
111 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
112 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
113 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
114 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
115 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
117 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
118 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
119 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
121 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
123 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
125 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
126 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
127 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
128 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
129 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
130 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
131 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
132 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
134 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
135 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
136 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
139 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
141 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
142 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
143 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
145 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
146 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
147 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
149 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
152 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
155 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
156 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
157 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
158 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
160 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
162 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
164 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
165 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
167 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
168 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
169 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
170 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
172 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
173 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
175 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
178 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
179 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
180 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
184 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
185 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
187 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
189 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
190 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
192 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
193 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
197 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
198 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
199 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
200 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
202 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
203 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
204 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
205 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
207 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
208 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
211 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
212 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
213 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
215 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
216 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
217 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
220 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
223 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
226 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
4 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
9 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
11 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
13 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
14 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
15 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
22 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
24 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
25 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
34 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
49 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
50 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
51 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
54 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
61 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
67 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
68 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
70 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
73 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
77 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
78 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
93 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
95 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
105 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
110 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
111 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
112 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
113 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
120 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
128 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
129 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
130 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
136 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
138 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
160 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
162 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
167 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
174 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
182 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
183 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
184 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
188 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
191 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
196 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
197 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
199 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
201 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
208 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
215 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
220 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
221 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
2 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
4 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
5 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
6 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
8 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
9 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
12 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
14 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
17 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
18 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
19 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
23 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
25 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
26 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
27 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
29 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
30 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
34 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
37 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
42 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
43 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
44 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
45 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
47 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
48 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
49 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
51 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
52 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
53 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
54 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
55 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
58 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
61 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
64 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
66 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
72 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
73 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
74 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
76 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
77 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
80 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
87 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
88 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
89 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
94 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
95 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
96 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
97 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
98 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
100 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
101 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
102 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
104 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
105 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
108 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
109 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
110 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
111 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
112 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
113 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
114 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
116 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
117 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
118 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
119 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
120 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
122 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
123 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
124 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
125 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
126 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
127 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
128 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
129 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
130 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
136 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
137 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
139 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
142 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
145 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
146 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
148 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
149 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
151 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
154 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
155 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
158 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
159 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
160 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
161 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
162 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
164 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
165 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
167 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
169 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
171 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
172 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
173 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
174 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
175 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
176 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
178 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
188 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
189 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
194 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
196 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
197 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
198 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
199 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
200 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
202 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
206 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
207 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
208 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
210 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
211 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
213 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
214 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
215 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
217 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
220 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
221 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
222 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
223 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
224 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Spi és Podbrezova egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.