sze, 2019 december 11. @ 16:40 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pata vs. B

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Pata


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pata 3 : 0 Slovan Hlohovec - - -
2 2019.08.14 Ve 1 : 5 Pata - - -
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25

B


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 B 0 : 1 - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 25
Tipp Hazai Nyer

Pata

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 33.33% (4/12)

B

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 100% (1/1)
Második 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
2 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
3 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
4 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
5 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
6 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
8 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
9 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
10 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
12 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
13 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
14 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
15 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
16 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
18 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
19 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
23 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
24 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
25 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
26 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
27 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
28 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
29 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
31 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
32 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
33 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
35 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
37 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
38 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
39 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
40 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
41 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
43 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
44 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
45 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
47 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
48 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
49 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
50 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
51 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
52 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
53 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
54 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
55 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
57 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
59 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
60 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
61 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
62 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
63 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
64 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
65 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
66 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
67 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
69 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
70 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
71 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
73 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
74 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
75 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
76 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
77 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
78 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
79 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
80 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
83 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
84 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
85 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
93 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
94 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
97 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
99 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
102 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
103 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
104 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
105 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
106 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
107 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
108 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
110 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
113 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
116 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
117 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
118 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
120 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
121 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
122 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
123 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
124 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
125 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
128 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
129 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
131 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
136 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
137 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
138 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
140 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
141 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
142 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
143 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
146 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
147 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
148 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
149 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
151 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
152 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
153 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
154 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
155 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
156 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
157 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
158 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
160 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
161 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
162 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
163 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
164 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
165 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
166 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
169 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
172 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
176 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
177 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
179 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
180 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
181 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
182 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
187 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
188 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
189 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
192 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
193 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
195 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
196 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
198 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
199 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
201 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
202 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
203 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
205 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
206 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
209 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
210 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
212 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
213 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
214 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
215 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
216 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
217 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
219 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
220 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
221 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
222 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
223 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
224 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
225 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
226 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
3 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
7 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
9 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
11 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
16 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
18 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
19 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
38 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
46 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
50 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
55 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
56 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
57 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
58 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
67 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
71 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
74 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
76 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
82 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
85 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
98 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
100 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
101 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
104 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
109 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
113 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
117 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
119 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
122 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
133 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
136 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
142 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
143 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
148 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
150 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
151 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
154 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
156 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
158 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
159 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
166 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
167 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
178 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
181 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
182 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
186 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
195 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
199 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
210 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
213 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
214 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
215 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
219 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
226 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
2 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
7 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
8 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
10 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
11 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
12 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
13 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
14 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
16 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
19 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
21 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
22 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
24 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
26 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
28 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
33 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
34 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
35 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
37 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
38 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
39 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
41 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
42 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
45 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
46 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
47 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
48 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
50 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
51 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
52 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
54 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
56 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
57 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
58 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
59 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
61 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
62 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
64 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
65 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
67 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
68 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
71 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
73 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
74 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
76 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
81 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
82 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
83 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
87 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
89 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
90 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
91 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
92 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
93 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
96 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
100 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
103 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
105 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
106 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
107 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
109 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
110 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
113 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
114 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
115 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
116 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
118 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
119 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
121 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
123 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
133 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
135 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
136 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
138 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
139 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
140 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
141 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
142 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
145 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
146 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
147 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
152 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
154 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
157 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
158 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
161 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
162 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
167 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
168 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
170 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
171 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
174 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
177 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
178 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
180 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
181 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
184 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
185 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
188 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
189 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
190 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
191 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
192 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
193 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
195 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
196 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
197 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
199 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
202 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
205 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
209 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
213 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
214 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
216 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
219 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
220 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
223 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
225 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
226 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Pata és B egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.