sze, 2020 július 08. @ 23:40 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pata vs. Salka

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Pata


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pata 3 : 0 Slovan Hlohovec - - -
2 2019.08.14 Ve 1 : 5 Pata - - -
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25

Salka


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Salka 1 : 3 Levice - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 25
Tipp Hazai Nyer

Pata

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 33.33% (4/12)

Salka

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
2 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
5 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
6 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
7 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
8 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
9 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
10 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
11 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
12 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
13 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
14 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
15 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
18 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
19 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
20 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
21 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
22 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
23 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
24 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
25 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
26 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
27 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
29 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
30 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
32 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
33 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
34 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
35 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
36 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
37 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
38 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
39 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
40 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
42 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
43 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
44 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
45 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
46 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
48 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
49 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
52 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
55 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
57 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
58 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
59 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
61 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
62 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
63 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
65 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
66 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
67 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
70 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
71 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
73 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
74 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
76 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
77 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
78 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
80 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
81 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
82 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
84 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
85 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
86 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
88 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
89 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
92 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
94 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
96 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
99 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
102 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
105 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
106 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
107 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
109 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
110 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
112 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
113 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
114 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
116 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
118 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
119 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
120 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
121 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
123 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
124 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
125 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
126 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
127 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
128 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
129 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
130 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
131 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
134 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
135 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
136 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
137 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
140 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
144 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
147 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
148 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
149 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
150 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
153 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
156 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
157 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
158 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
159 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
160 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
161 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
162 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
165 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
169 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
172 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
173 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
174 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
175 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
176 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
177 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
178 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
181 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
182 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
184 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
187 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
188 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
189 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
190 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
191 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
192 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
193 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
195 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
197 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
198 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
199 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
201 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
202 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
204 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
205 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
206 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
208 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
209 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
210 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
212 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
213 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
214 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
216 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
217 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
218 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
219 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
220 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
222 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
223 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
224 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
225 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
226 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
5 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
15 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
16 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
17 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
18 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
22 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
47 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
49 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
55 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
57 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
62 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
66 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
73 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
74 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
82 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
85 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
86 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
97 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
105 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
112 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
113 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
119 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
129 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
133 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
135 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
141 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
143 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
149 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
152 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
156 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
158 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
161 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
163 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
165 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
175 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
180 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
182 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
185 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
188 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
194 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
204 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
205 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
207 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
213 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
214 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
216 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
218 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
220 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
223 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
224 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
5 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
8 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
9 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
10 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
11 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
12 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
16 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
19 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
20 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
21 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
22 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
23 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
24 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
25 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
29 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
31 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
38 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
41 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
44 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
45 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
46 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
48 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
49 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
54 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
55 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
56 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
57 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
58 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
60 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
61 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
63 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
64 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
66 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
67 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
69 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
70 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
71 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
72 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
73 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
74 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
82 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
83 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
84 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
86 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
90 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
91 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
92 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
93 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
94 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
96 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
97 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
100 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
101 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
103 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
104 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
105 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
106 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
107 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
109 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
110 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
112 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
114 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
116 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
117 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
119 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
120 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
122 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
132 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
133 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
134 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
135 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
137 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
138 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
139 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
140 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
141 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
142 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
144 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
145 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
146 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
148 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
150 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
151 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
152 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
155 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
158 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
160 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
163 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
165 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
166 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
167 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
168 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
172 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
173 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
176 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
177 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
180 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
181 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
183 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
185 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
186 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
187 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
188 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
189 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
194 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
195 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
196 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
198 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
200 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
201 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
204 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
205 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
208 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
214 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
215 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
218 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
219 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
220 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
221 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
222 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
224 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
225 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Pata és Salka egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.