szo, 2020 július 04. @ 12:24 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pata vs. Pr

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Pata


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pata 3 : 0 Slovan Hlohovec - - -
2 2019.08.14 Ve 1 : 5 Pata - - -
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25

Pr


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Radzovce 2 : 5 Pr - - -
2 2019.08.21 Pr 1 : 2 Kom 24.17 12.92 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 9
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Pata

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 33.33% (4/12)

Pr

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (5/10)
Második 50% (5/10)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
2 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
4 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
5 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
6 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
8 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
9 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
11 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
12 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
13 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
14 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
15 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
16 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
17 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
18 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
19 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
20 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
21 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
22 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
23 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
24 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
25 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
27 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
28 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
31 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
32 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
33 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
34 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
35 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
36 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
38 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
39 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
40 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
41 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
42 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
44 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
45 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
46 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
48 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
49 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
50 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
52 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
53 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
55 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
56 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
57 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
58 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
59 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
60 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
62 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
63 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
64 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
66 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
68 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
70 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
71 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
72 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
73 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
74 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
75 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
76 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
78 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
79 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
80 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
83 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
85 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
86 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
87 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
88 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
89 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
90 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
92 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
93 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
94 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
96 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
99 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
102 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
103 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
105 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
107 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
109 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
110 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
112 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
113 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
114 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
116 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
117 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
119 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
122 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
123 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
124 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
125 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
128 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
129 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
130 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
131 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
132 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
134 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
136 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
137 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
140 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
144 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
145 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
147 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
148 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
149 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
150 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
153 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
156 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
157 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
159 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
160 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
161 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
164 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
167 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
170 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
172 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
173 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
174 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
175 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
176 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
177 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
178 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
181 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
185 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
187 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
188 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
189 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
190 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
191 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
192 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
193 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
195 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
197 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
198 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
199 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
200 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
201 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
203 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
204 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
205 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
207 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
208 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
210 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
211 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
212 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
214 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
215 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
216 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
218 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
219 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
221 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
222 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
223 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
224 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
226 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
5 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
16 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
17 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
21 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
37 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
39 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
49 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
53 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
55 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
56 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
63 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
69 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
71 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
72 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
73 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
74 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
82 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
103 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
112 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
118 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
131 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
139 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
142 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
144 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
152 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
158 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
163 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
164 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
174 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
178 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
180 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
182 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
183 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
184 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
192 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
193 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
194 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
203 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
210 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
216 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
218 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
219 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
220 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
224 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
5 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
8 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
9 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
10 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
12 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
17 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
18 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
20 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
21 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
23 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
30 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
31 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
32 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
38 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
39 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
41 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
42 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
44 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
45 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
46 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
47 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
48 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
49 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
52 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
54 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
55 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
56 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
57 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
59 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
60 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
61 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
62 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
63 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
65 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
66 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
67 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
68 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
69 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
70 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
71 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
72 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
73 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
74 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
81 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
83 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
86 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
88 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
89 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
91 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
92 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
94 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
98 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
101 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
102 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
103 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
104 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
105 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
107 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
108 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
109 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
111 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
113 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
115 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
116 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
117 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
118 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
119 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
120 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
131 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
132 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
136 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
137 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
139 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
140 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
141 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
142 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
143 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
145 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
149 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
150 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
151 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
152 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
155 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
157 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
160 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
163 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
164 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
165 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
166 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
167 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
171 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
172 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
174 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
175 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
176 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
178 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
180 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
181 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
183 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
186 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
187 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
188 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
189 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
190 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
194 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
195 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
196 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
198 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
199 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
203 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
204 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
206 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
207 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
212 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
213 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
214 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
216 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
218 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
220 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
221 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
222 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
223 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
224 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
225 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Pata és Pr egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.