p, 2019 december 06. @ 05:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pata vs. Stre

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Pata


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pata 3 : 0 Slovan Hlohovec - - -
2 2019.08.14 Ve 1 : 5 Pata - - -
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25

Stre


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Vr 1 : 4 Stre 3.25 4.40 1.91
2 2019.08.14 Stre 5 : 0 Tvrdo - - -
3 2019.09.11 Stre 1 : 10 Banská Bystrica 33.50 12.25 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 1
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Pata

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 33.33% (4/12)

Stre

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 3.67
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 2 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 52.38% (11/21)
Második 47.62% (10/21)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
3 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
4 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
5 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
6 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
7 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
8 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
9 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
10 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
12 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
14 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
18 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
19 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
20 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
21 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
23 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
24 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
27 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
28 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
32 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
36 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
37 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
40 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
41 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
44 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
45 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
46 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
47 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
48 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
50 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
51 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
53 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
55 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
56 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
58 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
59 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
60 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
61 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
63 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
64 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
65 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
66 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
67 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
68 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
70 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
71 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
73 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
74 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
77 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
78 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
79 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
82 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
83 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
84 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
85 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
86 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
88 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
90 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
91 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
93 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
94 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
95 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
96 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
97 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
98 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
99 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
100 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
101 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
104 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
106 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
107 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
108 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
114 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
116 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
118 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
119 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
121 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
122 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
123 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
124 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
128 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
129 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
130 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
131 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
133 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
134 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
135 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
136 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
137 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
138 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
139 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
141 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
142 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
144 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
145 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
146 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
149 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
151 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
152 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
153 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
154 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
155 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
156 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
157 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
159 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
162 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
163 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
165 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
167 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
168 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
170 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
171 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
172 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
173 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
174 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
175 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
176 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
179 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
180 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
182 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
183 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
185 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
187 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
188 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
191 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
192 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
193 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
195 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
196 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
198 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
199 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
200 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
201 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
204 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
205 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
206 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
207 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
208 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
209 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
210 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
211 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
212 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
215 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
216 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
217 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
218 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
219 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
220 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
221 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
222 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
223 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
224 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
226 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
2 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
3 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
10 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
11 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
15 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
19 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
36 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
54 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
57 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
60 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
73 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
74 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
79 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
81 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
87 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
88 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
97 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
99 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
102 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
108 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
112 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
116 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
122 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
124 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
125 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
126 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
143 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
145 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
157 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
158 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
167 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
171 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
174 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
175 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
177 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
184 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
185 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
186 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
187 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
200 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
207 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
216 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
219 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
223 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
225 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
226 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
3 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
4 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
5 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
6 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
7 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
8 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
9 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
11 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
12 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
13 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
14 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
15 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
19 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
23 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
27 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
28 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
30 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
31 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
33 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
35 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
37 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
39 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
41 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
42 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
45 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
48 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
50 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
51 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
52 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
55 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
57 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
59 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
61 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
62 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
64 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
65 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
67 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
79 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
80 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
81 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
82 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
83 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
84 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
85 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
86 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
87 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
89 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
91 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
92 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
95 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
96 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
98 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
99 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
100 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
102 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
103 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
105 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
108 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
111 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
112 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
113 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
114 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
116 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
118 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
121 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
122 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
123 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
125 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
127 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
128 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
132 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
134 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
135 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
136 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
138 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
139 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
142 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
143 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
145 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
148 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
150 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
152 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
156 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
157 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
158 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
159 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
160 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
162 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
163 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
166 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
168 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
169 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
170 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
174 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
177 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
179 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
182 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
184 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
189 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
190 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
191 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
192 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
194 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
196 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
199 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
200 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
202 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
204 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
207 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
208 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
209 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
210 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
211 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
213 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
215 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
216 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
217 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
218 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
219 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
220 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
223 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
225 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Pata és Stre egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.