sze, 2019 november 20. @ 03:27 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pata vs. Artmedia Bratislava

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Pata


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pata 3 : 0 Slovan Hlohovec - - -
2 2019.08.14 Ve 1 : 5 Pata - - -
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25

Artmedia Bratislava


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Dru 0 : 8 Artmedia Bratislava 24.50 15.00 1.03
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05
4 2019.09.25 Dunajsk 0 : 3 Artmedia Bratislava 2.66 3.72 2.23
1/8 2019.10.30 Sereď 3 : 0 Artmedia Bratislava 1.25 5.22 9.61


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -24
Teljes -11
Tipp Hazai Veszít

Pata

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 33.33% (4/12)

Artmedia Bratislava

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 3.25
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 3 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 75% (3/4) 50% (2/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 35.29% (6/17)
Második 64.71% (11/17)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
2 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
3 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
4 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
6 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
7 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
11 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
12 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
14 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
15 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
16 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
17 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
18 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
20 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
21 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
22 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
24 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
25 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
26 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
27 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
28 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
29 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
31 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
33 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
34 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
35 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
36 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
37 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
38 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
39 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
40 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
41 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
44 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
45 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
46 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
48 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
49 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
50 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
51 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
52 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
53 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
54 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
55 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
58 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
59 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
61 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
63 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
64 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
65 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
66 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
68 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
69 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
71 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
72 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
74 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
81 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
82 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
84 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
86 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
87 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
88 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
90 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
91 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
92 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
94 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
97 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
98 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
99 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
101 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
102 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
103 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
104 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
105 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
106 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
108 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
109 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
110 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
111 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
112 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
114 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
115 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
116 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
117 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
118 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
119 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
120 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
124 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
125 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
127 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
128 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
129 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
131 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
134 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
135 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
136 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
137 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
139 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
140 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
141 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
142 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
146 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
148 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
149 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
150 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
152 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
153 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
156 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
159 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
160 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
162 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
164 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
165 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
166 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
167 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
168 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
169 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
171 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
173 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
174 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
175 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
176 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
177 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
179 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
180 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
181 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
182 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
183 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
184 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
185 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
186 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
187 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
189 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
191 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
193 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
194 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
196 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
197 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
198 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
199 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
200 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
202 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
203 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
205 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
208 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
209 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
210 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
211 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
213 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
214 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
215 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
216 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
217 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
218 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
220 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
223 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
224 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
226 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
3 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
4 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
5 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
7 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
32 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
34 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
38 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
42 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
43 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
44 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
45 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
47 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
52 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
54 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
56 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
68 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
80 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
91 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
96 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
98 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
103 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
109 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
123 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
124 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
125 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
126 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
141 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
142 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
144 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
148 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
152 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
157 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
160 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
167 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
168 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
170 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
171 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
183 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
188 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
189 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
197 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
201 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
203 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
210 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
213 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
215 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
219 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
220 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
221 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
2 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
4 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
7 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
8 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
9 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
13 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
14 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
16 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
22 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
23 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
25 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
26 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
27 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
28 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
30 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
31 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
32 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
35 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
36 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
37 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
38 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
40 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
43 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
45 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
46 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
47 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
48 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
49 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
50 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
51 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
55 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
56 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
57 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
58 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
63 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
69 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
72 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
73 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
74 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
75 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
76 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
78 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
79 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
81 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
83 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
84 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
86 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
89 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
91 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
94 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
95 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
96 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
100 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
104 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
105 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
107 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
108 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
109 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
118 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
123 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
125 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
126 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
127 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
128 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
129 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
130 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
131 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
134 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
135 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
136 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
137 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
139 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
140 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
142 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
143 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
144 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
147 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
148 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
150 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
151 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
152 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
153 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
155 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
157 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
158 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
159 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
160 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
161 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
164 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
166 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
167 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
170 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
172 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
174 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
177 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
178 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
179 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
182 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
183 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
185 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
186 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
188 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
189 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
191 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
194 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
196 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
198 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
200 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
201 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
202 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
203 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
204 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
208 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
211 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
212 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
213 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
216 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
218 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
220 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
221 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
225 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
226 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Pata és Artmedia Bratislava egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.