szo, 2019 december 14. @ 06:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pata vs. Dubnica

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Pata


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pata 3 : 0 Slovan Hlohovec - - -
2 2019.08.14 Ve 1 : 5 Pata - - -
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25

Dubnica


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.13 Nové Mesto 2 : 1 Dubnica 7.58 4.69 1.33


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 25
Tipp Hazai Nyer

Pata

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 33.33% (4/12)

Dubnica

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
2 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
4 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
5 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
9 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
10 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
11 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
12 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
14 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
15 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
16 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
17 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
19 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
21 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
23 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
26 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
27 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
28 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
29 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
30 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
33 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
36 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
37 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
38 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
39 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
40 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
41 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
46 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
47 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
52 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
53 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
54 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
55 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
56 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
57 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
58 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
61 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
63 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
64 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
66 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
67 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
68 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
70 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
71 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
73 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
76 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
78 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
80 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
81 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
84 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
85 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
86 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
87 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
89 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
90 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
91 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
92 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
94 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
95 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
96 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
97 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
98 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
99 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
101 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
103 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
104 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
105 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
106 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
107 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
109 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
110 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
111 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
112 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
113 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
114 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
116 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
119 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
123 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
124 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
125 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
126 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
127 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
128 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
129 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
130 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
131 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
132 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
133 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
134 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
136 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
137 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
138 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
139 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
141 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
142 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
143 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
146 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
147 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
148 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
149 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
150 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
151 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
153 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
154 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
155 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
157 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
158 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
159 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
161 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
162 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
164 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
165 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
166 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
167 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
168 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
170 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
171 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
173 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
175 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
176 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
177 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
178 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
179 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
180 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
181 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
182 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
184 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
185 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
186 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
188 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
191 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
192 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
193 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
194 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
196 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
198 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
201 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
203 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
204 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
206 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
209 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
211 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
214 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
215 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
217 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
218 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
221 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
222 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
223 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
224 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
225 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
226 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
8 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
9 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
10 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
22 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
28 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
32 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
38 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
40 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
48 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
54 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
56 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
57 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
58 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
69 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
74 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
75 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
89 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
90 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
99 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
100 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
105 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
107 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
115 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
117 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
118 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
119 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
120 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
128 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
137 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
139 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
144 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
151 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
154 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
155 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
156 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
160 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
163 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
165 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
167 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
171 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
175 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
179 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
183 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
192 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
201 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
207 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
213 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
216 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
220 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
222 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
224 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
2 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
5 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
9 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
10 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
11 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
12 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
13 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
14 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
15 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
20 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
21 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
22 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
23 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
24 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
27 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
28 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
29 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
32 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
33 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
35 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
36 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
37 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
44 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
45 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
46 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
49 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
51 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
52 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
54 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
56 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
62 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
63 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
65 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
67 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
68 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
69 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
70 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
73 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
74 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
77 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
78 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
84 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
86 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
87 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
89 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
90 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
91 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
94 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
97 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
98 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
100 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
103 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
107 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
112 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
113 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
115 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
116 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
117 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
120 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
121 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
124 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
126 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
127 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
128 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
133 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
134 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
137 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
139 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
140 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
141 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
142 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
143 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
144 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
147 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
148 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
149 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
150 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
151 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
152 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
154 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
155 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
156 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
157 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
158 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
160 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
161 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
162 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
163 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
164 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
165 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
166 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
167 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
168 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
169 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
175 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
180 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
183 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
185 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
186 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
187 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
189 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
190 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
191 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
192 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
195 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
197 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
198 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
200 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
201 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
203 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
204 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
205 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
208 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
210 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
213 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
214 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
215 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
217 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
218 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
220 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
224 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Pata és Dubnica egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.