sze, 2020 június 03. @ 08:30 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

vs. Myjava

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 2 : 5 - - -
2 2019.08.21 Demjata 1 : 2 4.20 4.97 1.53
3 2019.09.11 0 : 2 Košice FC 11.58 8.62 1.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Myjava


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 2 : 1 Myjava - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 28
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 58.33% (7/12)

Myjava

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
3 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
4 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
5 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
6 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
7 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
8 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
9 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
12 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
13 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
15 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
17 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
18 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
19 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
20 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
21 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
22 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
23 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
28 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
29 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
31 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
32 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
34 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
35 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
36 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
38 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
39 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
40 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
42 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
43 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
44 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
46 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
47 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
48 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
49 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
50 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
52 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
53 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
54 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
55 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
56 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
58 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
61 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
62 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
63 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
64 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
65 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
66 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
67 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
68 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
69 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
70 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
71 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
72 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
75 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
76 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
77 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
78 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
79 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
80 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
81 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
82 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
83 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
84 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
86 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
88 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
89 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
90 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
91 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
92 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
93 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
94 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
95 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
96 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
98 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
99 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
100 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
101 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
102 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
103 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
104 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
106 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
107 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
110 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
113 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
116 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
118 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
119 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
120 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
122 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
124 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
127 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
128 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
129 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
130 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
132 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
133 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
134 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
136 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
137 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
138 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
140 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
141 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
142 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
146 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
147 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
150 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
152 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
154 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
157 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
158 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
160 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
161 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
162 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
163 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
165 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
166 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
168 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
169 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
170 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
172 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
174 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
175 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
176 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
177 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
179 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
180 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
181 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
182 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
183 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
184 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
185 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
188 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
189 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
190 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
192 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
193 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
194 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
195 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
196 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
197 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
198 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
200 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
203 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
204 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
205 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
206 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
208 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
209 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
212 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
213 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
214 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
215 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
216 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
217 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
218 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
221 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
222 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
223 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
224 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
225 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
6 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
11 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
13 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
16 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
20 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
25 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
35 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
36 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
38 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
45 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
47 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
49 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
51 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
55 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
56 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
62 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
69 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
72 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
73 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
74 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
75 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
79 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
100 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
104 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
106 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
111 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
112 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
119 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
124 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
127 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
128 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
132 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
139 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
143 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
154 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
162 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
170 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
171 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
176 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
185 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
186 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
190 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
192 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
198 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
199 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
200 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
207 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
209 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
213 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
214 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
215 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
218 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
220 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
222 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
223 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
3 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
4 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
7 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
8 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
11 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
12 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
14 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
16 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
18 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
19 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
20 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
21 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
25 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
26 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
27 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
29 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
31 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
32 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
35 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
36 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
37 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
39 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
45 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
46 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
48 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
49 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
50 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
51 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
53 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
54 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
56 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
57 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
58 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
62 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
65 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
66 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
68 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
75 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
76 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
77 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
78 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
79 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
80 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
81 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
82 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
86 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
89 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
90 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
95 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
96 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
98 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
99 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
102 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
103 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
105 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
106 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
111 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
112 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
114 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
115 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
117 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
118 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
120 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
121 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
123 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
124 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
125 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
127 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
128 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
129 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
130 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
132 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
139 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
140 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
141 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
143 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
147 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
148 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
149 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
150 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
151 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
153 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
154 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
156 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
157 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
158 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
160 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
161 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
162 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
163 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
164 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
167 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
168 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
170 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
172 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
173 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
174 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
176 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
177 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
179 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
189 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
190 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
191 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
192 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
194 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
195 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
196 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
197 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
198 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
199 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
200 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
201 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
202 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
203 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
204 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
208 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
209 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
211 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
212 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
217 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
218 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
220 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
222 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
223 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
224 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
225 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul és Myjava egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.