sze, 2019 szeptember 18. @ 17:23 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

vs. Košice FC

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 2 : 5 - - -
2 2019.08.21 Demjata 1 : 2 4.20 4.97 1.53
3 2019.09.11 0 : 2 Košice FC 11.58 8.62 1.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Košice FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.28 Bardejovsk 0 : 9 Košice FC 11.83 8.52 1.12
3 2019.09.11 0 : 2 Košice FC 11.58 8.62 1.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 0 : 2 Košice FC 11.58 8.62 1.12

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 58.33% (7/12)

Košice FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 100% (2/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 5.50
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 100% (2/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 63.64% (7/11)
Második 36.36% (4/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
2 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
3 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
4 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
6 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
7 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
8 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
9 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
10 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
12 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
13 Vysok 3 2 1 0 7:2 +5 0 1 2 =1
14 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
16 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
18 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
19 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
20 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
21 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
22 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
23 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
24 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
25 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
26 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
27 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
28 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
31 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
32 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
33 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
34 Nové Mesto 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
35 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
36 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
37 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
38 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
39 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
42 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
44 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
45 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
46 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
47 Spartak Medzilaborce 3 3 0 0 11:2 +9 0 1 2 +3
48 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
49 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
50 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
52 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
53 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
54 Sl 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
55 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
56 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
58 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
59 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
60 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
62 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
63 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
66 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
69 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
70 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
71 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
73 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
74 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
75 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
76 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
78 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Mlados 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 =1
80 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Dru 3 3 0 0 10:5 +5 0 1 2 +3
83 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
84 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
86 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
87 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
88 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
89 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
90 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
92 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
93 Spi 3 3 0 0 7:3 +4 0 2 1 +3
94 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
97 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
98 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
100 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
101 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
102 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
106 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
107 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
108 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
110 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
116 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
117 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
119 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
120 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
121 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
123 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
124 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
126 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
127 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
130 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
131 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
132 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
133 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
135 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
136 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
137 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
138 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
139 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
140 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
143 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
144 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
145 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
146 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
148 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
150 Trenčianske Stankovce 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
151 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
153 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
154 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
157 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
158 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
159 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
161 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
163 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
164 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
166 Dunajsk 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
167 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
169 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
171 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
172 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
173 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
174 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
181 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
183 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
184 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
185 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
186 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
187 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
188 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
189 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
190 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
191 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
194 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
195 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
198 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
199 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
201 Dru 3 2 1 0 9:3 +6 0 1 2 +1
202 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
203 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
204 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
205 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
206 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
209 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
210 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
211 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
212 Dru 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
213 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
214 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
217 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
218 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
219 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
220 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
221 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
222 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
224 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
225 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
226 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Sl 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
6 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
8 Dru 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
9 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
17 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
19 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
24 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
25 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
27 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
31 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
35 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
36 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
47 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Dunajsk 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
62 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
66 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
68 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
69 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
76 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
77 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
83 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Vysok 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
87 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
98 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
101 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
118 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
120 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
126 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
128 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
136 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
137 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
141 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
142 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
146 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Spi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
163 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
164 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
172 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
178 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
179 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
186 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
195 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
198 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
201 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
208 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
209 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
224 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
2 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
3 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
5 Sl 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
6 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
8 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
9 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
10 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
11 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
12 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
13 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
14 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
17 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
19 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
22 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
23 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
28 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
29 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
31 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
32 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
34 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
35 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
37 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
43 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
44 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
45 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
46 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
47 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
51 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
52 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
54 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
57 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
58 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
59 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
60 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
61 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
62 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
64 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
66 Nové Mesto 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
67 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
69 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
70 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
72 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
74 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
75 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
76 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
78 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
79 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
80 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
83 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
84 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
85 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
92 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
95 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
97 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
100 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
101 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
102 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
103 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Mlados 3 2 1 0 9:5 +4 0 0 3 =1
105 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
106 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
108 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
109 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
112 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
115 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
116 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
117 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
118 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
119 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
120 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
122 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
125 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
127 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
130 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
131 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
132 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
133 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
134 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
135 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
137 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
140 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
146 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
147 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
151 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
152 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
153 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
155 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
156 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
157 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
159 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
160 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
162 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
165 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
167 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
168 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
169 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
171 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
175 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
178 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
179 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
181 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
182 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
187 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
190 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
191 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
193 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
194 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
195 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
196 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
198 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
202 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
203 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
204 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
205 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
206 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
208 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
209 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
210 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
211 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
213 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
214 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
218 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
221 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
222 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
224 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul és Košice FC egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.