h, 2020 június 01. @ 10:37 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bel vs. Budkovce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Bel


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Bel 3 : 1 Dolný Kubín - - -
2 2019.08.29 Bel 5 : 1 Z 2.98 4.10 1.92
3 2019.09.11 Bel 0 : 10 Sereď 44.50 15.25 1.01


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Budkovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Budkovce 3 : 5 Mlados - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 21
Tipp Hazai Nyer

Bel

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 6.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 45% (9/20)
Második 55% (11/20)

Budkovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
2 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
4 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
5 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
6 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
7 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
8 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
9 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
10 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
11 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
13 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
14 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
15 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
16 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
17 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
18 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
19 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
20 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
22 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
23 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
24 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
25 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
26 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
27 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
29 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
34 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
35 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
36 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
37 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
38 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
39 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
40 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
41 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
43 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
44 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
46 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
48 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
50 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
51 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
52 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
53 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
54 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
56 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
57 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
59 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
60 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
61 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
62 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
64 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
65 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
67 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
69 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
72 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
73 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
74 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
75 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
76 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
78 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
80 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
82 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
84 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
85 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
87 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
88 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
89 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
90 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
91 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
92 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
93 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
95 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
96 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
100 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
104 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
105 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
106 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
107 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
109 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
110 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
115 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
116 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
117 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
119 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
120 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
121 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
124 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
126 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
127 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
128 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
129 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
131 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
133 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
135 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
136 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
138 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
139 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
140 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
141 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
142 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
143 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
147 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
149 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
151 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
152 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
153 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
155 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
156 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
159 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
160 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
161 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
165 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
166 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
167 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
168 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
169 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
170 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
171 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
172 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
173 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
174 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
175 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
176 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
177 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
182 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
183 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
185 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
187 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
188 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
189 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
191 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
192 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
193 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
196 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
197 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
199 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
200 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
201 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
204 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
205 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
206 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
207 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
208 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
209 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
210 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
212 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
213 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
214 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
216 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
217 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
220 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
221 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
222 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
223 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
224 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
226 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
2 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
7 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
8 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
10 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
20 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
30 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
31 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
32 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
36 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
39 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
58 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
62 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
63 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
67 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
68 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
69 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
70 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
78 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
79 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
80 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
84 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
88 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
97 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
100 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
102 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
106 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
110 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
112 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
121 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
127 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
129 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
141 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
148 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
149 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
156 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
158 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
167 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
169 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
173 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
178 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
181 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
192 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
195 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
197 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
199 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
200 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
209 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
210 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
220 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
226 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
2 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
3 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
6 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
7 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
8 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
11 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
12 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
13 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
14 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
15 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
16 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
20 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
24 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
25 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
31 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
33 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
34 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
35 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
36 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
37 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
38 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
43 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
45 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
46 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
47 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
49 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
51 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
52 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
54 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
55 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
59 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
60 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
61 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
63 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
67 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
68 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
69 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
70 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
71 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
72 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
73 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
75 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
76 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
77 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
78 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
80 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
82 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
83 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
84 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
85 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
86 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
88 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
93 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
95 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
97 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
98 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
102 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
103 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
104 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
105 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
106 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
107 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
109 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
113 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
114 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
117 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
118 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
119 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
120 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
122 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
124 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
125 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
127 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
128 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
129 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
130 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
132 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
133 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
134 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
136 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
142 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
144 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
147 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
148 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
150 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
152 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
153 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
154 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
155 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
156 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
158 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
159 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
160 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
162 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
168 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
169 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
172 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
173 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
176 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
181 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
182 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
183 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
185 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
189 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
191 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
194 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
195 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
196 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
197 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
198 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
199 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
200 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
203 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
204 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
205 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
208 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
210 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
211 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
213 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
214 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
216 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
220 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
221 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
222 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
223 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
226 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Bel és Budkovce egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.