k, 2020 február 18. @ 10:29 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Predmier vs. Gbelany

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Predmier


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Predmier 3 : 1 Vi - - -
2 2019.08.14 Predmier 4 : 2 Oravsk 9.60 6.40 1.22
3 2019.09.10 Predmier 1 : 2 Liptovský Mikuláš 11.38 10.29 1.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Gbelany


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Gbelany 1 : 3 Oravsk - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 21
Tipp Hazai Nyer

Predmier

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 4.33
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Gbelany

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
2 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
3 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
4 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
5 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
7 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
9 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
11 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
12 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
13 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
14 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
15 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
16 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
17 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
18 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
19 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
21 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
22 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
23 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
26 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
27 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
29 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
30 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
31 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
32 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
35 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
37 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
40 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
42 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
43 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
46 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
48 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
55 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
56 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
57 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
58 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
60 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
62 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
65 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
67 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
68 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
69 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
70 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
71 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
72 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
73 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
74 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
75 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
76 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
78 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
79 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
80 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
81 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
82 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
83 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
85 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
86 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
88 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
90 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
91 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
92 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
93 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
94 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
97 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
98 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
99 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
102 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
103 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
104 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
105 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
106 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
107 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
108 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
109 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
111 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
112 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
113 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
115 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
116 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
117 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
123 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
125 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
126 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
128 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
129 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
130 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
131 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
134 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
138 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
139 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
140 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
141 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
142 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
143 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
144 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
145 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
146 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
147 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
148 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
150 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
151 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
153 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
154 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
156 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
157 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
160 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
161 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
162 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
163 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
164 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
166 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
167 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
168 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
170 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
172 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
173 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
175 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
176 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
177 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
178 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
180 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
183 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
184 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
185 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
186 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
188 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
189 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
191 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
192 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
194 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
195 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
196 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
197 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
199 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
200 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
201 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
202 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
203 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
204 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
206 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
207 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
210 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
211 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
214 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
215 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
216 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
217 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
218 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
219 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
220 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
221 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
222 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
223 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
226 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
4 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
5 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
9 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
11 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
12 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
13 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
15 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
21 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
23 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
25 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
28 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
30 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
37 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
41 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
51 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
68 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
69 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
75 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
80 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
90 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
97 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
99 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
101 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
106 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
110 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
112 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
114 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
121 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
123 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
129 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
131 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
137 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
138 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
139 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
141 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
151 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
159 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
161 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
174 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
175 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
176 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
178 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
179 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
180 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
186 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
187 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
190 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
193 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
196 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
198 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
199 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
200 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
204 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
206 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
220 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
2 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
3 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
4 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
5 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
7 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
8 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
9 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
11 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
12 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
14 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
17 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
18 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
19 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
20 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
21 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
22 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
25 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
27 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
28 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
29 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
36 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
37 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
38 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
39 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
44 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
45 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
46 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
47 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
48 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
49 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
50 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
53 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
55 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
57 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
60 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
62 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
63 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
65 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
69 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
70 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
73 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
74 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
75 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
77 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
78 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
79 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
90 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
92 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
96 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
97 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
98 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
99 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
100 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
101 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
102 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
103 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
107 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
109 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
110 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
112 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
113 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
115 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
116 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
118 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
119 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
121 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
123 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
124 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
125 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
126 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
129 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
130 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
131 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
133 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
135 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
137 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
140 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
141 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
142 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
143 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
144 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
145 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
147 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
149 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
151 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
153 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
155 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
157 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
159 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
161 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
163 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
164 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
165 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
170 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
171 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
173 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
174 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
175 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
176 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
178 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
179 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
181 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
183 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
187 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
189 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
192 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
193 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
197 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
198 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
199 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
201 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
202 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
204 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
205 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
207 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
212 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
213 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
214 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
219 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
220 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
221 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
222 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
223 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
225 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Predmier és Gbelany egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.