k, 2020 február 18. @ 11:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Predmier vs. Fintice

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Predmier


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Predmier 3 : 1 Vi - - -
2 2019.08.14 Predmier 4 : 2 Oravsk 9.60 6.40 1.22
3 2019.09.10 Predmier 1 : 2 Liptovský Mikuláš 11.38 10.29 1.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Fintice


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Demjata 8 : 1 Fintice - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 21
Tipp Hazai Nyer

Predmier

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 4.33
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Fintice

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 8.00
Gól/játék 9.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
2 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
4 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
5 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
7 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
8 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
9 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
11 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
12 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
13 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
14 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
15 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
17 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
18 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
20 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
21 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
22 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
23 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
25 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
27 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
28 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
29 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
30 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
31 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
33 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
34 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
37 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
38 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
41 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
42 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
43 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
44 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
45 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
46 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
47 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
48 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
49 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
50 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
51 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
52 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
54 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
55 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
56 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
57 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
58 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
59 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
61 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
64 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
65 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
66 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
67 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
68 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
69 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
70 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
71 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
72 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
74 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
75 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
76 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
78 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
79 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
80 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
81 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
82 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
83 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
84 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
85 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
88 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
89 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
90 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
94 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
95 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
96 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
97 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
98 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
99 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
101 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
102 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
104 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
110 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
111 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
112 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
114 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
115 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
117 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
118 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
120 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
121 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
122 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
123 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
124 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
125 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
127 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
128 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
129 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
132 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
133 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
134 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
135 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
136 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
138 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
139 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
140 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
141 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
142 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
144 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
145 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
147 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
148 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
152 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
153 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
156 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
157 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
158 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
160 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
161 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
164 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
166 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
167 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
169 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
170 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
173 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
177 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
180 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
181 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
182 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
183 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
184 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
185 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
186 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
189 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
190 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
193 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
195 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
196 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
198 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
199 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
200 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
201 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
202 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
203 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
205 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
206 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
207 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
210 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
211 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
212 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
213 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
214 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
215 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
216 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
217 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
218 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
219 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
220 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
222 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
224 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
225 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
4 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
5 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
9 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
16 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
20 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
24 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
27 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
34 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
35 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
36 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
39 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
50 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
62 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
65 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
67 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
68 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
72 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
77 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
81 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
84 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
92 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
96 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
97 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
100 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
108 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
110 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
119 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
130 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
131 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
138 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
139 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
140 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
144 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
153 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
154 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
161 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
168 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
170 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
171 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
175 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
185 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
192 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
195 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
198 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
199 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
201 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
205 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
209 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
211 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
212 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
217 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
219 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
3 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
4 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
5 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
7 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
9 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
11 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
13 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
14 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
15 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
16 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
19 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
23 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
24 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
25 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
28 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
30 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
31 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
32 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
34 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
36 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
42 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
44 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
49 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
51 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
52 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
55 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
57 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
58 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
60 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
62 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
64 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
66 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
67 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
68 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
69 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
70 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
72 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
73 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
74 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
76 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
77 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
78 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
79 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
80 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
81 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
82 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
83 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
84 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
85 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
86 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
87 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
92 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
94 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
95 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
96 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
100 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
101 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
102 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
103 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
105 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
107 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
108 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
112 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
114 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
115 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
116 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
117 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
119 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
121 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
123 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
124 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
127 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
130 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
132 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
133 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
134 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
135 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
136 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
143 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
144 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
145 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
146 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
149 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
151 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
152 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
154 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
155 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
156 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
160 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
162 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
163 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
167 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
169 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
170 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
171 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
172 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
175 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
176 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
179 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
181 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
184 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
185 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
187 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
189 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
191 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
192 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
193 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
194 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
195 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
196 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
198 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
200 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
205 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
206 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
207 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
210 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
212 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
215 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
217 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
218 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
220 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
223 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
226 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Predmier és Fintice egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.