k, 2019 szeptember 17. @ 14:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Predmier vs. Se

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Predmier


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Predmier 3 : 1 Vi - - -
2 2019.08.14 Predmier 4 : 2 Oravsk 9.60 6.40 1.22
3 2019.09.10 Predmier 1 : 2 Liptovský Mikuláš 11.38 10.29 1.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Se


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.20 Se 5 : 4 ot(p) Tatran Bystr - - -
2 2019.08.28 Se 1 : 5 Vranov - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 9
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Predmier

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 4.33
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Se

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 1 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 46.67% (7/15)
Második 46.67% (7/15)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
2 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
3 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
4 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
5 Dunajská Streda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
6 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
8 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
9 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
11 Spartak Medzilaborce 3 3 0 0 11:2 +9 0 1 2 +3
12 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
13 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
14 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
16 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
17 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
19 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Mlados 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 =1
21 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Dru 3 3 0 0 10:5 +5 0 1 2 +3
24 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
25 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
27 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
29 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
30 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
33 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Spi 3 3 0 0 7:3 +4 0 2 1 +3
35 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
37 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
39 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
40 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
41 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
42 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
48 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
50 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
51 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
52 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
55 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
58 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
60 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
61 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
64 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
67 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
68 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
69 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
70 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
71 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
72 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
73 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
74 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
77 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
78 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
79 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
80 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
81 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
82 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
84 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
85 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
86 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
87 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
88 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
90 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
92 Trenčianske Stankovce 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
93 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
94 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
95 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
96 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
97 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
100 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
102 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
103 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
104 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
106 Dunajsk 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
107 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
108 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
110 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
112 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Fi 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
114 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
115 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
121 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
122 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
125 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
128 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
131 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
132 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
133 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
136 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
137 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
139 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
141 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Dru 3 2 1 0 9:3 +6 0 1 2 +1
143 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
144 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
145 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
146 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
147 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
149 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
150 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
151 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
152 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
153 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
155 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
156 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
158 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
159 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
160 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
161 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
162 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
163 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
165 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
166 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
167 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
170 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
171 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
172 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
173 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
175 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
176 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
177 Dru 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
178 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
179 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
180 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Vysok 3 2 1 0 7:2 +5 0 1 2 =1
182 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
184 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
185 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
188 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
189 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
190 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
191 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
192 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
193 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
194 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
196 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
197 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
198 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
199 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
200 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
201 Nové Mesto 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
202 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
204 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
205 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
206 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
208 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
209 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
212 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
213 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
214 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
215 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
216 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
217 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
218 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
219 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
220 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
221 Sl 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
222 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
223 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
224 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
226 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Dunajsk 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
5 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
7 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
9 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
10 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
11 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
12 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
20 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
25 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Vysok 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
28 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
29 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
32 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
35 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
40 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
49 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
63 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
78 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
80 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
82 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
89 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
90 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Spi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
97 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
98 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
99 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
106 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
114 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
118 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
122 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
123 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
138 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
141 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
142 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
152 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
160 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Sl 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
176 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
178 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
181 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
185 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
189 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
192 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
194 Dru 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
195 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
197 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
201 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
204 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
205 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
206 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
212 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
2 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
3 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
4 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
5 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
7 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
8 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
10 Nové Mesto 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
11 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
12 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
13 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
14 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
16 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
17 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
18 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
19 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
20 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
21 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
22 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
23 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
25 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
27 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
28 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
37 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
38 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
39 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
41 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
45 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
46 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
47 Mlados 3 2 1 0 9:5 +4 0 0 3 =1
48 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
50 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
52 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
54 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
55 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
56 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
59 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
60 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
61 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
63 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
66 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
71 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
73 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
74 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
75 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
76 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
77 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
78 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
79 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
80 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
89 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
91 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
93 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
95 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
96 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
97 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
99 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
100 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
101 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
102 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
103 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
109 Dunajská Streda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
110 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
112 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
113 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
116 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
119 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
121 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
122 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
123 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
124 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
126 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
128 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
130 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
132 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
134 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
137 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
140 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
141 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
144 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
145 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
146 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
152 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
154 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
157 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
158 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
162 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
163 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Fi 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
165 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
168 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
170 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
171 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
172 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
175 Sl 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
176 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
178 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
179 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
180 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
181 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
182 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
183 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
185 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
189 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
190 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
191 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
192 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
193 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
195 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
198 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
199 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
202 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
203 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
204 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
205 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
207 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
209 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
213 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
214 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
215 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
221 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
222 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
224 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Predmier és Se egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.