p, 2020 február 21. @ 03:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Predmier vs. Trenčianske Stankovce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Predmier


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Predmier 3 : 1 Vi - - -
2 2019.08.14 Predmier 4 : 2 Oravsk 9.60 6.40 1.22
3 2019.09.10 Predmier 1 : 2 Liptovský Mikuláš 11.38 10.29 1.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 1
Teljes -3
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Predmier

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 4.33
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
3 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
4 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
5 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
6 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
7 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
9 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
12 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
14 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
16 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
17 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
18 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
21 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
24 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
25 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
28 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
31 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
32 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
34 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
35 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
39 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
40 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
42 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
44 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
45 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
46 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
47 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
48 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
49 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
50 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
52 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
53 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
54 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
55 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
58 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
60 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
61 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
62 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
63 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
64 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
65 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
66 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
68 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
69 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
70 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
73 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
74 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
76 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
77 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
78 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
79 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
80 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
82 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
83 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
85 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
88 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
89 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
90 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
91 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
92 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
94 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
95 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
97 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
98 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
99 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
101 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
102 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
103 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
104 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
105 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
106 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
107 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
108 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
111 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
115 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
116 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
117 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
118 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
119 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
120 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
121 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
122 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
123 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
124 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
125 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
126 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
127 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
129 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
130 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
131 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
132 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
133 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
135 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
138 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
140 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
141 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
142 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
143 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
144 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
145 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
148 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
150 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
151 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
152 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
153 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
154 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
155 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
156 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
157 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
158 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
159 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
160 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
162 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
164 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
166 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
167 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
168 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
170 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
171 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
172 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
173 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
176 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
177 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
178 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
180 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
183 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
186 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
187 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
188 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
189 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
191 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
192 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
194 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
195 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
196 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
197 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
198 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
199 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
200 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
201 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
202 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
203 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
205 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
206 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
207 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
209 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
210 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
211 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
213 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
214 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
215 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
218 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
220 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
221 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
223 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
224 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
6 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
8 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
9 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
14 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
17 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
21 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
24 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
38 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
39 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
42 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
47 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
51 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
55 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
57 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
58 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
66 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
77 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
78 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
82 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
88 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
92 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
99 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
101 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
106 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
107 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
116 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
134 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
137 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
139 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
140 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
149 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
155 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
157 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
158 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
165 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
169 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
173 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
182 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
191 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
196 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
202 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
203 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
210 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
211 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
212 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
216 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
224 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
225 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
226 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
2 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
3 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
7 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
9 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
10 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
13 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
15 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
18 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
21 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
22 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
23 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
24 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
25 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
27 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
30 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
31 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
33 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
35 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
38 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
40 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
41 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
42 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
44 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
45 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
46 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
47 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
50 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
51 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
53 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
56 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
59 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
61 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
63 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
65 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
71 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
73 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
76 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
77 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
78 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
79 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
80 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
81 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
82 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
84 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
87 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
88 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
90 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
91 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
95 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
96 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
97 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
100 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
101 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
103 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
104 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
106 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
109 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
114 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
115 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
117 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
124 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
127 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
129 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
131 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
132 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
133 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
134 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
136 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
137 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
138 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
139 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
140 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
141 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
142 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
145 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
146 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
148 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
149 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
150 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
151 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
152 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
153 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
154 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
155 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
156 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
157 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
158 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
160 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
165 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
166 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
167 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
168 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
170 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
172 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
173 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
174 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
175 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
177 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
179 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
180 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
183 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
184 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
186 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
188 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
189 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
191 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
193 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
196 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
197 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
200 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
201 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
202 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
204 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
205 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
206 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
208 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
214 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
216 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
217 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
218 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
221 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
223 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
224 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
226 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Predmier és Trenčianske Stankovce egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.