h, 2020 február 24. @ 01:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Dlh

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Zemn 2 : 6 Dru 3.53 4.42 1.81
2 2019.08.14 Tatran Uhrovec 1 : 2 ot(p) Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 2 : 0 Levice 2.70 4.48 2.06
4 2019.09.25 Dru 1 : 7 Liptovský Mikuláš 15.83 10.27 1.08


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Dlh


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dlh 1 : 6 Martin - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 50% (2/4)
Döntetlen 0% (0/4) 25% (1/4)
Elveszitett 50% (2/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 47.62% (10/21)
Második 47.62% (10/21)

Dlh

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 6.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (4/7)
Második 42.86% (3/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
2 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
3 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
4 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
5 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
6 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
9 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
10 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
11 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
12 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
13 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
14 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
15 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
16 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
18 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
19 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
22 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
23 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
24 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
25 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
26 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
27 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
28 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
29 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
31 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
32 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
33 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
35 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
36 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
37 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
38 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
39 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
40 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
41 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
42 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
43 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
46 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
48 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
49 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
50 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
51 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
53 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
54 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
57 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
60 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
61 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
63 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
65 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
66 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
67 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
69 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
70 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
71 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
73 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
74 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
76 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
77 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
79 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
80 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
81 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
83 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
84 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
85 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
87 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
90 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
93 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
94 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
97 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
99 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
101 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
102 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
103 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
104 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
105 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
107 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
108 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
109 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
110 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
112 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
113 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
115 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
116 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
117 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
119 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
121 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
122 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
123 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
124 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
126 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
127 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
128 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
129 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
131 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
135 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
136 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
139 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
140 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
141 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
142 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
146 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
147 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
150 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
151 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
152 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
153 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
155 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
156 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
157 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
160 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
162 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
163 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
164 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
165 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
168 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
172 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
174 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
176 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
177 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
178 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
179 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
180 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
181 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
182 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
185 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
187 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
188 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
190 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
191 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
192 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
193 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
194 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
195 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
196 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
198 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
200 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
201 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
202 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
204 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
205 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
207 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
208 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
209 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
211 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
212 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
213 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
214 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
215 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
217 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
219 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
220 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
221 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
222 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
225 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
226 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
6 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
14 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
16 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
18 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
19 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
20 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
43 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
49 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
51 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
56 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
57 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
59 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
60 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
63 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
69 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
76 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
81 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
87 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
98 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
107 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
114 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
115 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
121 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
129 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
134 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
136 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
137 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
143 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
152 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
158 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
159 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
162 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
166 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
167 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
169 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
177 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
179 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
181 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
183 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
191 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
195 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
199 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
200 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
203 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
207 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
209 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
214 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
215 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
217 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
219 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
226 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
2 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
4 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
6 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
8 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
11 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
12 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
13 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
14 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
16 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
17 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
18 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
20 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
21 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
22 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
23 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
25 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
26 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
30 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
34 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
35 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
38 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
39 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
42 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
47 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
48 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
50 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
51 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
52 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
56 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
57 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
59 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
60 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
61 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
62 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
64 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
65 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
67 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
68 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
69 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
70 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
72 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
73 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
76 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
81 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
84 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
85 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
86 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
88 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
91 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
92 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
93 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
94 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
95 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
97 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
98 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
101 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
102 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
105 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
106 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
107 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
108 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
109 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
111 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
112 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
114 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
117 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
118 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
119 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
121 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
122 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
133 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
134 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
135 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
136 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
137 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
139 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
140 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
141 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
142 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
143 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
145 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
146 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
148 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
150 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
151 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
154 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
155 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
158 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
161 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
166 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
167 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
168 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
169 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
171 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
174 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
175 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
178 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
179 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
180 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
181 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
182 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
184 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
189 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
190 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
191 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
192 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
193 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
195 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
196 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
197 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
199 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
200 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
202 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
203 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
205 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
210 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
214 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
215 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
216 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
218 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
219 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
220 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
221 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
222 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
224 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
225 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
226 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Dlh egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.