v, 2019 október 20. @ 23:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dru vs. Podlu

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Zemn 2 : 6 Dru 3.53 4.42 1.81
2 2019.08.14 Tatran Uhrovec 1 : 2 ot(p) Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 2 : 0 Levice 2.70 4.48 2.06
4 2019.09.25 Dru 1 : 7 Liptovský Mikuláš 15.83 10.27 1.08


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Podlu


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Podlu 1 : 2 ot(p) Ve - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 50% (2/4)
Döntetlen 0% (0/4) 25% (1/4)
Elveszitett 50% (2/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 47.62% (10/21)
Második 47.62% (10/21)

Podlu

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
2 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
9 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
10 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
12 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
14 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
16 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
18 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
19 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
20 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
22 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
24 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
25 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
26 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
27 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
29 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
30 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
31 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
32 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
33 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
35 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
36 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
37 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
38 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
39 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
41 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
42 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
43 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
44 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
45 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
46 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
47 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
51 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
52 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
54 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
55 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
56 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
57 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
58 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
59 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
62 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
63 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
64 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
65 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
67 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
68 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
69 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
70 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
71 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
73 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
75 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
76 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
79 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
80 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
83 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
86 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
87 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
89 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
91 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
92 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
93 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
94 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
95 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
96 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
101 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
102 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
103 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
104 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
105 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
107 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
108 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
109 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
110 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
111 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
112 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
113 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
114 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
116 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
118 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
120 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
121 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
123 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
124 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
125 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
126 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
127 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
129 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
130 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
132 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
135 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
136 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
137 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
138 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
140 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
141 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
142 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
143 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
144 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
145 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
146 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
148 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
151 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
152 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
154 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
155 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
156 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
157 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
159 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
160 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
164 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
165 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
167 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
168 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
169 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
170 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
171 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
173 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
174 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
175 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
177 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
178 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
179 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
180 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
181 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
182 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
184 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
185 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
186 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
188 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
189 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
190 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
191 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
192 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
193 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
194 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
195 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
196 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
199 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
200 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
202 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
203 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
204 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
205 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
206 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
207 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
208 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
209 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
212 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
213 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
214 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
215 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
216 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
217 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
218 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
219 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
221 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
222 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
224 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
225 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
226 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
7 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
18 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
25 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
30 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
31 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
37 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
40 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
50 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
51 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
53 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
59 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
69 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
70 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
76 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
85 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
87 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
94 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
95 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
98 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
115 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
116 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
128 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
130 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
141 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
143 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
148 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
150 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
154 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
155 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
157 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
160 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
171 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
180 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
185 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
187 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
195 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
196 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
197 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
198 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
199 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
200 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
205 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
207 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
209 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
213 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
2 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
3 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
5 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
6 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
8 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
9 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
10 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
11 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
13 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
18 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
21 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
22 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
23 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
24 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
27 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
30 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
32 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
33 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
35 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
36 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
37 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
47 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
50 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
52 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
53 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
54 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
55 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
56 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
57 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
58 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
59 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
62 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
63 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
64 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
67 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
68 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
70 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
71 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
72 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
75 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
76 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
78 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
79 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
81 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
83 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
84 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
85 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
86 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
87 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
88 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
91 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
93 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
94 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
97 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
99 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
100 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
105 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
106 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
107 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
110 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
111 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
113 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
115 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
116 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
118 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
120 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
121 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
125 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
128 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
129 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
130 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
131 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
133 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
134 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
136 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
139 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
140 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
141 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
144 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
148 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
152 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
153 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
154 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
155 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
157 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
160 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
161 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
162 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
163 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
166 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
167 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
169 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
171 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
175 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
176 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
179 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
180 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
181 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
182 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
184 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
185 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
188 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
189 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
190 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
191 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
193 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
195 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
196 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
198 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
199 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
200 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
201 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
202 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
203 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
204 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
206 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
208 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
209 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
210 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
211 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
212 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
213 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
217 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
219 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
225 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
226 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Dru és Podlu egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.